11 Ekim 2017 06:18

BAL 4.Hafta Programı açıklandı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 14-15 Ekim tarihlerinde oynanacak 4.hafta maç programı açıklandı.


Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 14-15 Ekim tarihlerinde oynanacak 4.hafta maç programı açıklandı.

B.A.L 1.GRUP

15 Ekim Pazar/Saat 14:00
Yüksekova Belediyespor-Muşspor FC
Diyarbakır Yolspor-Derikspor
1960 Silopispor-Bağlar Belediyespor
Mardin 47 Spor- 1955 Batmanspor
Ağrı 1970 Spor-Siirt İl Özel İdarespor
Erciş Gençlik Belediyespor-Tatvan Gençlerbirliğispor

B.A.L 2.GRUP

14 Ekim Cumartesi/ Saat: 15:00
Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 Spor 1-2

15 Ekim Pazar/ Saat:15:00
İnönü Üniversitesispor-62 Pertekspor
11 Nisanspor-Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Araban Belediyespor-Elazığ Yolspor
GMH Hankendispor-Şehit Kamil Belediyespor
1920 Maraşspor-Siverek Belediyespor

B.A.L 3.GRUP

15 Ekim Pazar /Saat:14:00
Yakutiyespor-Kars 36 Spor
Kendirli Belediyespor-Hekimoğlu Doğanspor
Serhat Ardahanspor-K.Yıldırımspor
Çatıksu Gençlikspor-Kelkit Belediye Hürriyetspor
Bahçecikspor-Çayelispor
Zağnosspor-Artvin Hopaspor

B.A.L 4.GRUP

14 Ekim Cumartesi Saat /15:00
Orduspor-Sivas Demirspor 1-1

15 Ekim Pazar Saat /15:00
Eti Lisesi Gençlikspor-Görelespor
Şarkışla Belediyespor-Fatsa Belediyespor
Atakum Belediyespor-Turhalspor
Sinopspor-Ladik Belediyespor
Ünye 1957 Spor-Çarşambaspor
1926 Bulancakspor-Yeni Amasyaspor

B.A.L 5.GRUP

15 Ekim Pazar/Saat 15:00
Azatlı 2005 Spor-Yozgatspor 1959 FK
Arsuz Karaağaç 1967-Kürkçüler Amatörspor
Talasgücü Belediyespor-7 Mart Kadirli Demirspor
Nevşehirspor-Gençlik-Kayseri Şekerspor
Adana Büyükşehir Belediyespor-Belen Belediyespor
Ceyhanspor-Kilis Belediyespor

B.A.L 6.GRUP

15 Ekim Pazar/Saat:15:00
100.Yıl Soğuksuspor-Yeniçağaspor
Devrek Belediyespor-Sincan Belediyespor
Türk Metal Kırıkkalespor-1074 Çankırıspor
Bartınspor-MKE Kırıkkalespor
Keçiören Belediye Bağlumspor-Karadeniz Ereğli Belediyespor
Çubukspor A.Ş-Kırşehir Belediyespor

B.A.L 7.GRUP

15 Ekim Pazar /Saat 15:00
Medcem Silifke Belediyespor-Manavgatspor
Gölhisarspor-Manavgat Belediyespor
Sarayönü Belediyespor-Akşehirspor
Isparta Davrazspor- Anamur Belediyespor
Mut İdman Yurdu Belediyespor-Bucak Belediye Oğuzhanspor
Serik Belediyespor-Konya Ereğlispor
Kepez Belediyespor-Karaman Belediyespor

B.A.L 8.GRUP

14 Ekim Cumartesi/Saat 14:00
Ortaca Belediyespor-Torbalıspor 1-2

15 Ekim Pazar/Saat:1500
Çal Belediyespor-Sökespor
Şuhut Belediye Hisarspor-Bozdoğan Belediyespor
Dikili Çardarlıgücüspor-Ödemişspor
Uşak Vefaspor-Kale Belediyespor
Sarayköy 1926 Futbol Kulübü-Sandıklıspor
Kuşadasıspor-Yatağanspor

B.A.L 9.GRUP

14 Ekim Cumartesi/Saat 15:00
Modafenspor-Balya Belediyespor 1-0

15 Ekim Pazar/Saat 15:00
Havran Belediye Fatihspor-Belediye Derincespor
Çiğli Belediyespor-Şile Yıldızspor
Yunus Emre Belediyespor-Somaspor
Ayvalıkgücü Belediyespor-Bornova Yeşilova spor
Çayırovaspor-Alaşehir Belediyespor

B.A.L 10.GRUP

15 Ekim Pazar/Saat:15:00
Çengelköy Futbol A.Ş-Kaynaşlı Belediyespor
Tavşanlı Moymulspor-Alibeyköyspor
Kütahyaspor-Kurtuluşspor
Anadolu Üniversitesi-Dumlupınar Üniversitesispor
Feriköyspor-Tavşanlı Linyitspor
Yeşilköyspor-Bozüyük Vitraspor

B.A.L 11.GRUP

15 Ekim Pazar/Saat 15:00
Derincespor A.Ş-İstanbul Beylikdüzüspor
Kestel Belediyespor-Beylerbeyispor
Karasuspor-Başiskele Doğantepespor
Zaferspor-İnegöl Kurtuluşspor
Gebzespor-Nilüfer Erdemli Sportif
Maltepespor-Adapazarıspor
Kartal Bulvarspor-Sapanca Gençlikspor

B.A.L 12.GRUP
15 Ekim Pazar/Saat 15:00
Çekmeköy Belediye Alemdağspor-Altınova Belediyespor
Çorluspor 1947-Çıksalınspor
Bigaspor-Edirnespor
Uzunköprüspor-Yeni Çanspor
Sultangazispor-Çerkezköy 1911 Spor
Gaziosmanpaşaspor-Lüleburgazspor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus