04 Aralık 2011 01:44

BAL 4 Aralık Maç Sonuçlar&Puan Durumu



Bölgesel Amatör Lig'e bugün oynanan maçlarla devam edildi. Maç sonuçları ve puan durumu haberin devamında.


1. Grup
13.00 Bayburt Bld - Ardeşenspor 3-3
13.00 Göle Bld - Doğu Beyazıtspor 2-1
13.00 Kalkanderespor - Bingöl Özel İdare 6-0
13.00 Kelkit Hürriyetspor - Kağızmanspor 0-2
13.00 Refahiyespor - 3 Mart Beldespor 0-0


2. Grup
13.00 Kızıltepespor - Özgüzelderespor 0-0
13.00 Bağlar Bld - Gercüş Bağlarspor 1-1
13.00 Dersimspor - Hakkari Zapspor 0-0
13.00 Yeni Şırnakspor - Muş Muratspor 0-0
13.00 72 Batmanspor - Siirt Gençlerbirliği 0-2


3. Grup
13.30 1930 Bafraspor - Ünye Bld 
13.30 Dikbıyık Bld - İlkadım Bld 0-0
13.30 Espiye Bld - Yeni Amasyaspor 0-1
13.30 Erbaa Güreş İhtisas - Trabzon İdmanocağı 1-0
13.30 Fatsa Bld - Düzyurtspor 1-1
13.30 Yomraspor - Bulancak Bld


4. Grup
13.30 Kilis Bld - Malatyaspor 1-1
13.30 Şehitkamil Bld - Adıyaman Bld
13.30 Orduzuspor - Elbistan Bld
13.30 Kadirlispor - Siverek Bld 1-1
13.30 Şanlıurfa Özel İdare - 44 Malatyaspor


5. Grup
13.30 İskenderun Asaş - Niğde Bld 1-0
13.30 Kayseri Şekerspor - Erdemli Bld 0-0
13.30 Bozyazı Bld - Erzin Bld 0-1
13.30 Adana TEK - Ceyhanspor 3-0
13.30 Adana GB - Talasgücü 3-2
13.30 70 Karaman Gençlik - Toroslar Bld 1-2


6. Grup
13.30 Nevşehir Gençlik - Kırşehirspor 1-1
13.30 Sincan Bld - Zara Bld 0-3
13.30 Sivas Özel İdare - Çorum Bld 0-1
13.30 Sorgun Bld - Türk Metal Gençlik 2-1
13.30 Şirin Kırşehirspor - Akyurt Bld 1-1
13.30 68 Yeni Aksaray - Kazan Bld


7. Grup
13.30 Burdur Şekerspor - Beyşehir Bld 2-1
13.30 Emirdağspor - Ispartaspor 4-0
13.30 Isparta Emrespor - Demre Bld 3-0
13.30 Manavgat Bld - Sarayönü Bld 0-1
13.30 Selçuklu Bld - Kumluca Bld 0-2
(Cmt) Isparta Özel İdare - İhsaniye Bld 9-0


8. Grup
13.30 Armutlu Bld - Eskişehir Sağlıkspor 1-1
13.30 Bursa Zaferspor - Bursa Merinosspor 1-1
13.30 Eskişehir Demirspor - Kütahyaspor 1-1
13.30 Gaybiefendispor - Altınova Bld 1-1
13.30 Simav Gençyurdu - Kestel Bld 2-8
13.30 Yalovaspor - İznikspor 1-1


9. Grup
13.30 Bergama Bld - Muğlaspor (Seyircisiz) 1-3
13.30 Denizli Konakspor - Uşak Bld 0-1
13.30 Didim Bld - Torbalıspor 3-0
13.30 İzmirspor - Çine Madranspor 1-0
13.30 Turgutreis Bld - Kaklık Bld 5-1
13.30 Uşak İl Özel İdare - Bozdoğan Bld 4-1


10. Grup
13.30 Ayvalıkgücü - Yeni Bornovaspor 2-0
13.30 Bozcaadaspor - Çiğli Bld 2-6
13.30 Kulaspor - Balıkesir Bld 1-4
13.30 Ödemiş Bld - Karabiga İÇDAŞ 3-0
13.30 Salihli Bld - Küçükköy Bld 2-2


11. Grup
13.30 Darıca Kalespor - Büyükçekmecespor 3-0
13.30 Derince Bld - Avcılar Bld 6-0
13.30 Edirne Gençlik - Çenesuyu Plajyoluspor 2-1
13.30 Kocaeli Kağıtspor - İstanbulspor 0-2
14.00 Beykoz 1908 - Keşanspor 1-1
14.00 Feriköyspor - Babaeskispor (Seyircisiz) 2-1


12. Grup
13.30 AS Akyazıspor - Karagümrükspor 1-2
13.30 Çorlu Gençlerbirliği - Adapazarıspor 2-1
13.30 Garajlar Taçspor - Beşyüzevlerspor 3-1
14.00 Sultanbeyli Bld - Çerkezköyspor 2-1
14.00 Yeniköyspor - Vitraspor 1-0


13. Grup
13.30 Beyköy Bld - Kozluspor 3-1
13.30 Geredespor - Sultangazispor 2-1
13.30 Kömürspor - Bartınspor 4-2
14.00 Beylikdüzüspor - Düzcespor 0-3
14.00 Zeytinburnuspor - Safranboluspor 1-0
(Dün) Tosya Bld - Bayrampaşa Tunaspor 2-1


Yerel Futbol Sitesi editörlerince hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus