22 Ekim 2017 12:06

BAL 22 Ekim Pazar Programı

Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

14:00 Bağlar Belediyespor - Mardin 47 Spor 3-1
14:00 Derikspor - Tatvan Gençlerbirliği 1-2
14:00 Muş Spor FC - Diyarbakır Yolspor 1-2
14:00 Siirt İl Özel İdare - Yüksekova Belediyespor 0-0
14:00 1955 Batmanspor - Ağrı 1970 SK 1-1
14:00 1960 Silopispor - Erciş GK Bld. 0-1

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Elazığ Yolspor - GMH Hankendispor 3-6
15:00 Adıyaman 1954 SK - Dersimspor 2-0
15:00 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor - Araban Belediyespor 0-2
15:00 Siverek Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediye Spor 2-2
15:00 Şehit Kamil Belediyespor - 1920 Maraşspor 1-1
15:00 62 Pertekspor - Ş.Urfa 11 Nisan 1-1

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
DÜN   Kars 36 Spor-Kendirli Belediyespor  1-0
14:00 Artvin Hopaspor - Iğdır Aras 1-0
14:00 Çayelispor - Zağnosspor 2-2
14:00 Hekimoğlu Doğan - Serhat Ardahan 1-0
14:00 Karlıova Yıldırımspor - Çatıksuspor 2-0
14:00 Kelkit Bld.Hürriyet - Bahçecikspor 2-1

4.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
DÜN   Sivas Demirspor-Ünye 1957 Spor 1-1
15:00 Çarşambaspor - 1926 Bulancakspor 1-1

15:00 Fatsa Bld. - Atakum Belediyespor 3-1
15:00 Görelespor - Şarkışla Belediyespor 1-1
15:00 Ladik Belediyespor - Orduspor 2-0
15:00 Turhalspor - Sinopspor 3-1
15:00 Yeni Amasyaspor - Çorum Eti Lisesi 4-0

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Belen Belediyespor - Ceyhanspor 0-5
15:00 Kayseri Şekerspor - Adana Büyükşehir Belediyespor 1-2
15:00 Kilis Belediyespor - 68 Aksaray Belediyespor 0-2
15:00 Kürkçülerspor - Talasgücü Belediyespor 1-1
15:00 Yozgatspor 1959 FK - Arsuz Karaağaç 1967 3-0
15:00 7 Mart Kadirli Demir - Nevşehirspor GK 0-1

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor - Çubukspor F.A.Ş. 0-0
15:00 Kırşehir Belediyespor - Kastamonu Özel İd.K.Hz 2-1
15:00 MKE Kırıkkalespor - Keçiören Bağlumspor 0-3
15:00 Sincan Belediyespor - Türk Metal Kırıkkale 0-0
15:00 Yeniçağaspor - Devrek Belediyespor 2-0
15:00 1074 Çankırıspor - Bartınspor 0-0

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Akşehir Spor - Isparta Davrazspor 0-0
15:00 Anamur Belediyespor - Mut İdmanyurdu Belediye 0-0
15:00 Bucak Bld.Oğuzhan - Serik Bld. 1-3
15:00 Karaman Belediyespor - Medcem Silifke Bld. 5-1
15:00 Konya Ereğlispor - Kepez Belediyespor 0-0
15:00 Manavgat Belediyespor - Sarayönü Belediyespor 2-2
15:00 Manavgatspor - Gölhisarspor  4-3

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Bozdoğan Belediyespor - Dikili Çandarlıgücü 2-1
15:00 Denizli Kale Belediye - Sarayköy 1926 FK 0-1
15:00 Ödemiş Spor - Uşak Vefaspor 2-3
15:00 Sandıklıspor - Ortaca Belediye 2-1
15:00 Sökespor - Şuhut Hisar Bld. 1-0
15:00 Torbalıspor - Kuşadasıspor 3-0
15:00 Yatağanspor - Çal Belediyespor 0-1

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
DÜN   Şile Yıldızspor-Yunus Emre Belediyespor 2-1
15:00 Alaşehir Belediyespor - Kartalspor 0-1

15:00 Balya Belediyespor - Ayvalıkgücü Belediyespor 2-1
15:00 Belediye Derincespor - Çiğli Belediyespor 0-1
15:00 Somaspor - Modafenspor 0-2
15:00 Bornova Yeşilovaspor - Çayırovaspor 5-2

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
DÜN   Kurtuluşspor-Anadolu Üniversitesispor 0-0
15:00 Alibeyköy - Kütahyaspor 3-1

15:00 Bozüyük Vitraspor - Beyköy Bld.  0-0
15:00 Kaynaşlı Belediyespor - Tavşanlı Moymulspor 2-0
15:00 Kütahya Dumlupınar Ünv. - Feriköy 4-2
15:00 Tavşanlı Linyitspor - Yeşilköyspor 2-0

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Adapazarı Spor - Kartal Bulvarspor  1-2
15:00 Başiskele Doğantepespor - Bursa Zaferspor 1-1
15:00 Beylerbeyi - Karasuspor 1-0
15:00 Beylikdüzüspor - Kestel Belediyespor 3-1
15:00 İnegöl Kurtuluş - Gebzespor 1-3
15:00 Nilüfer Erdemlispor - Maltepespor 0-3
15:00 Sapanca Gençlikspor - Derincespor 1-1

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
DÜN   Edirnespor-Uzunköprüspor. 3-2 
15:00 Altınova Belediyespor - Çorluspor 1947 1-0

15:00 Çerkezköy 1911 - Gaziosmanpaşa 1-0
15:00 Çıksalınspor - Bigaspor 4-1
15:00 Lüleburgazspor - Yalova Kadıköyspor 2-2
15:00 Yeni Çanspor - Sultangazispor 1-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus