30 Ağustos 2007 12:31

Bakırköyspor'dan kaçan kaçanaBir zamanlar profesyonel 1. Lig’de rakiplerin korkulu rüyası olan ancak önce 2. lig ardından da 3. lige düşen, 3. Lig’de de maddi problemler yaşayarak geçtiğimiz sezon amatöre düşen Bakırköyspor, ekonomik sorunlar nedeniyle tarihinin en kötü günlerini yaşıyor.

Yeni sezonda Ali Asker Kılıç nezaretinde güçlü bir kadro kurarak 3. lige çıkmak isteyen Yeşil-Siyahlılarda, liglerin başlamasına kısa bir süre kala 12 futbolcunun kulüpten ayrılması şok etkisi yarattı. Futbolcular, ''Sezon başı yöneticilerle görüşmeler esnasında ödemeler konusunda anlaşma sağlanmasına rağmen yöneticilerin sürekli ödeme tarihini başka bir tarihe atması hepimizi huzursuz etti. Bizler de kendi çıkarlarımız doğrultusunda kulüpten ayrılmak zorunda kaldık'' açıklamasında bulundular.

Teknik Direktör de kopma aşamasında
Sezon öncesi başarılı teknik direktör Ali Asker Kılıç’la anlaşma yapan ve onun istekleri doğrultusunda transferleri gerçekleştiren yeşil-siyahlı ekip 3. lige çıkma hesapları yaparken, 12 futbolcunun bir anda takımı bırakmasıyla şimdi küme düşmemenin hesapları yapılıyor. Alınan bilgiye göre problemler devam ederse teknik direktör Ali Asker Kılıç’ın da ayrılması gündemde.

Kaynak: Yılmaz Aktepe - Kent Yaşam

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus