23 Ekim 2012 10:06

Bakırköyspor kaptanı ile yollarını ayırdı


İstanbul Süper Amatör Lig, 4.grup ekiplerinden Bakırköyspor’da ilk ayrılık takım kaptanı Ercüment Eren ile başladı. Yeşil-siyahlı ekibin geçtiğimiz hafta sonu Şenlikköy Stadında Terazidere ile 1-1 berabere kalmasının ardından Kulüp Başkanı Kenan Saral ile görüşen tecrübeli futbolcu takımı ile yollarını karşılıklı anlaşarak ayırdı.


İstanbul Süper Amatör Ligde beklenen sonuçları bir türlü alamayan Bakırköyspor’da yüzler gülmüyor. Ligin devamı için oldukça önem arz eden Terazidere maçından da beklediği sonucu alamayan Yeşil-siyahlılarda dün Kulüp Başkanı Kenan Saral, Kulüp Müdürü Faruk Kuzu ve takım kaptanı Ercüment Eren bir araya geldiler. 

Eren: Bakırköyspor başarılar dilerim
Bu toplantı sonrasında Yerel Futbol Sitesine bir açıklama yapan tecrübeli futbolcu, “Başkanımız ve Kulüp Müdürümüz ile konuştuk ve ben takımdan ayrılma kararımı kendilerine ilettim. Onlar da kabul ettiler ve başka bir takıma transferim için gerekli olan belgeyi de verdiler. Daha önce de Profesyonel olarak görev yaptığım Kulübümden ayrılmak üzücü. Kulübüme bana şimdiye kadar vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim, transfer sona ermeden başka bir takım ile anlaşmak istiyorum. Bu konuda da bana gerekli kolaylığı gösterdikleri için Sayın Başkanım Kenan Saral’a teşekkür eder, Bakırköyspor’a da ligin kalanında içtenlikle başarılar dilerim” dedi.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus