23 Eylül 2012 10:34

Bakırköyspor Can'landı


BAKIRKÖYSPOR: 2 ZEYTİNBURNUSPOR: 0
İstanbul'un köklü kulüplerinden olan Bakırköyspor ve Zeytinburnuspor takımları Süper Amatör Lig 4.Grupta 3.hafta maçında karşı karşıya geldiler. Haftanın bu önemli maçını Bakırköyspor Can'ın attığı iki golle güçlü rakibini 2-0 mağlup etmeyi başardı.


Süper Amatör Lig 4.Grup'ta 3.hafta Şenlikköy Sahası'nda karşı karşıya geldiler. Bu önemli maça misafir takım Zeytinburnuspor taraftarları tribünleri doldururken ev sahibi Bakırköyspor taraftarı maça ilgi göstermedi.


Müsabakanın ilk yarında rakibine oranla daha atak futbol sergileyen ev sahibi Bakırköyspor 21.Dakikada Can Emre Kaplanoğlu'nun attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.


İkinci yarıda üstün futbolunu sürdüren yeşil siyahlı Bakırköyspor İlk golün sahibi Can Emre Kaplanoğlu'nun 78.Dakikada kendisinin ve Bakırköyspor'un ikinci gollünü attı ve skoru 2-0 yaptı.

Karşılaşma ev sahibi Bakırköy sporun 2-0 üstünlüğü ile sona ererken yeşil siyahlılar ilk galibiyetini ve üç puanı almanın sevincini yaşadı. Zeytinburnuspor ise ilk yenilgisini alarak tribünleri dolduran taraftarını üzdü.


STAT: Bakırköy Şenli köy
HAKEMLER: M.Salih Erol, Hakan Deniz, Fırat Kanurce
BAKIRKÖYSPOR: Sami*** Cemre** Uğur Duralı** Tolga*** Can*** Ercüment*** Yusuf** Murat*** Uğur Karalar** Alp** Emre***
ZEYTİNBURNUSPOR: Harun** Mert* Mehmet Zengin** Emin* Halit** Enes** Emre** Oğuzhan** Erkan* Murat** Mehmet Kaya**
GOLLER:21,78.Dk Can -BakırköyHABER-FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus