26 Kasım 2008 11:14

Bahçelievlerspor pes etmiyorİstanbul 1. Amatör Küme 11. Grup'ta bu sezon çok büyük hayal kırıklığı yaşayan ve son sıraya demir atan Bahçelievlerspor, kalan 3 maçın tamamından zaferle ayrılmanın planlarını yapıyor. Bahçelievler temsilcisi, kalan 3 maçın 2'sini sahasında oynayacak olmanın avantajına da güveniyor.
Takımı adına açıklama yapan yeşil-beyazlı ekibin kalecisi Eyüp Özdemir, geçen hafta lider Esenlerspor karşısında iyi mücadele ettiklerini, son 10 dakikaya kadar 2-1 önde götürdükleri maçı hak etmedikleri şekilde kaybettiklerini öne sürerken, her şeye rağmen tüm arkadaşlarını can-ıı gönülden tebrik ettiğini söyledi. Eyüp, "Kötü takım olmadığımızı biliyoruz, sadece moral ve desteğe ihtiyacımız var" derken önlerinde 3 maç olduğunu ve hiç bir şeyin bitmediğini de sözlerine ekledi.
Genç eldiven sözlerini şöyle sürdürdü: "Lig henüz bitmedi. Matematiksel olarak düşmüş değiliz. Önümüzde 3 maç var, bu maçların 2'si sahamızda olacak. Yapmamız gereken iyi konsantre olup rakibimizden daha fazla efor sarfetmek olacak." Eyüp, bu haftaki rakipleri Beyoğlu Yeniçarşı içinse, "Yenilmeyecek bir takım değil. Her takımın bir zayıf noktası vardır. Rakibimizi zayıf noktasından vurup ihtiyacımız olan 3 puanı almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Genç kaleci, "Kalan maçları kazanırsak düşen takım biz olmayız. Kümede kalmak için toplamda 13 puan bize yeter" dedi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus