09 Aralık 2008 11:58

Bahçelievler'in gençleri doludizginYEDİKULESPOR: 1 BAHÇELİEVLERSPOR: 5 (BG)

İstanbul B Gençler (14-16) 5. Grup karşılaşmasında Yedikulespor'a konuk olan Bahçelievlerspor, maçtan 5-1 galip ayrıldı. Bahçelievlerspor'da kart cezalısı olan Selim ve Serkan macı tribünden izlerken arkadaşlarını yalnız bırakmadılar.

Maça Her iki taraf da hızlı başladı. Bahçelievler'den Metin kaleciyle 3 kere karşı karşıya kaldı ama kaleciyi geçmeyi başaramadı. Dakika 17'de orta sahadan defansın arkasına atılan topta Metin kaleciyle yine karşı karşıya kaldı, yine atamadı. Seken topa Mert sert vurdu, kaleci meşin yuvarlağa ancak kale çizgisini geçtikten sonra sahip topa olabildi: 0-1.
İlk yarı futbolseverler çok da zevkli bir karşılaşma izlemedi açıkçası.
İkinci yarıya hızlı başlayan Bahçelievler'de Oğulcan çalımlarıyla ceza sahasına girdi. Yedikule defansı bu oyuncuyu ceza sahası içinde faulle durdurunca penaltı kararı çıktı. 48. dakikada Yunus penaltı golüyle skoru 0-2 yaptı. Aradan 2 dakika geçmeden Yedikulespor bir penaltı kazandı ve Turuncu-Siyahlılar farkı bire indirdi: 1-2.
İlk yarıda olduğu gibi Metin ve Yunus ikinci yarıda da Bahçelievler adına net gol pozisyonları kaçırdılar. 60'da topu önüne alan Metin sol ayağıyla köşeye cok güzel bir şekilde plase bir vuruşla şanssızlığını kırdı: 1-3. Böylece konuk ekip Bahçelievler biraz daha rahatladı. Metin daha sonra yerini Berkan'a bıraktı.

75'te Yunus topu Mert'in önüne attı. Bu oyuncu kaleciyle karşı karşıya kaldı ve topu köşeye bıraktı, skor 1-4 oldu. Dakika 80'de Oğulcan önündeki savunmacıyı çalımladı ve sol ayağını iyi kullanarak çok sert bir şekilde topu ağlara yolladı, skoru 1-5 olarak ilan etti.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus