20 Ocak 2009 12:56

Bahçelievler kulüpleri 'Yıldırım' dediHABER-FOTO: İLKİN YEL
Bahçelievler Kulüpler Birliği'ne bağlı yedi kulübün başkanı, mevcut başkan Zeynel Yıldırım'a destek çıktı. Yedi kulüp, Bahçelievlerspor Kulübü Başkanı İlhan Albayrak'ın, Kulüpler Birliği'nin çalışmadığını, görevini yapmadığını, olağanüstü kongre gidip, aday olacağını açıklaması ile ilgili çıkan haberlerle ilişkin bir basın açıklaması yaptılar.

Kocasinan Spor Kulübü Lokali'nde yapılan basın açıklamasında, basın sözcülüğünü Siyavuşpaşa Spor Kulübü Başkanı İhsan Değer yaparken, Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Haşim Taşkıran, Şirinevler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur, Kocasinan Spor Kulübü Başkanı İsmail Ayhan, İst. Artvin Spor Kulübü Başkanı Yaşar Mert, Olimpik Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Bahçelievler İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Çiftçi de hazır bulundu.

Kulüpler Birliği Başkanı Zeynel Yıldırım, Merter Spor Kulübü ve Bahçelievler Spor Kulübü yöneticilerinin katılmadığı toplantıda şu açıklamalar yapıldı: "Bahçelievler Spor Kulübü Başkanı İlhan Albayrak'ın adaylığını açıklaması üzerine 7 kulüp olarak bizlerin ortak aday Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Yıldırım. Kulüpler Birliği 30,01,2007 tarihinde Bahçelievler Belediyesi Encümen Odasında yapılmıştır. Söylendiği gibi olağanüstü bir kongre değildir. Olağan bir kongredir. 22,01,2009 Perşembe günü saat 19:00 da Olimpik Spor Tesisleri'nde yapılacaktır. 4 kişinin istişare toplantısında kongre kararı alınamaz. Kongre kararı çoğunluk sağlandıktan sonra alınmıştır. İlhan Albayrak aday olmuştur. Basında yer alan haberlere göre Zeynel Yıldırım aday olmamıştır. Biz de 7 kulüp olarak ortak aday olarak Zeynel Yıldırım'ı gösteriyoruz. Kendisine ilettik, aday olmayı kabul etti. Kulüpleri belediye başkanı yada yardımcıları yönetmiyor. Bir kulüp şampiyon olunca Kulüp Başkanı, küme düşünce Belediye Başkanı neden sorumlu oluyor? Her kulüp başkanı kendi kulübünden sorumludur."

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus