12 Aralık 2008 10:17

Bahçelievler, 25. yıl aşkınaİstanbul 1. Amatör Küme 11. Grup'ta yarın sahasında İstanbul Demirspor'u ağırlayacak ve bu maçın sonunda durumu belli olacak olan Bahçelievlerspor'da nefesler tutuldu. Çeyrek asırlık tarihinde sadece 1 kez 2. amatör kümeye düşme üzüntüsü yaşayan yeşil-beyazlı ekipte amaç kümede kalıp 25. yılı 1.amatör kümede kutlamak.

Bahçelievler temsilcisi yarın istanbul Demirspor'la mücadele ederken, aynı zamanda bir kulağı Zeytinburnu'nda olacak. Telsizspor-Esenlerspor maçından gelecek haber doğrultusunda yeşil-beyazlıların kaderi belli olacak. Zorlu maç öncesi Bahçelievlerspor'un 2. devre fikstürün de sahasında daha başarılı olduğu göze çarpıyor. Yeşil-beyazlı ekip sahasında oynadığı 3 maçtan 2'sini kazanmayı başardı. Bahçelievler temsilcisi Nişantaşı'nı 4-3 ve Beyoğlu Yeniçarşıspor'u 3-2 yenerek mücadelesini son haftaya taşımayı başarmıştı.

Öte yandan yeşil-beyazlı ekipte en büyük eksik kaptan Oğuz... Gol krallığında, 17 gollü Esenlerspor Şefik'ten sonra 14 golle 2. durumda bulunan kaptan Oğuz'un kart cezalısı olması yeşil-beyazlı takımı sıkıntıya soktu. Ancak Bahçelievlerspor'un kadrosunda geçen yıl attığı 10 golle takımın gol yükünü çeken, bu yıl da attığı 3 golle takımına katkıda bulunan Mesut Aksu bulunuyor. Tecrübeli forvetin yarın takımının önemli kozların dan biri olması bekleniyor. 29 yaşındaki tecrübeli forvet geçen hafta gribal enfeksiyon geçirdiği için oynayamamıştı. Aynı şekilde sakat olduğu için oynayamayan Yakup'un da hazır olduğu ve Levent hocanın görev vermesi halinde 25 yaşındaki savunmacının da forma giyebileceği öğrenildi.

Bahçelievlerspor-İstanbul Demirspor mücadelesi cumartesi saat:14.15'te Bahçelievler Sahası'nda oynanacak. Karşılaşmada Cüneyt Turgutalp düdük çalacak.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus