03 Aralık 2011 10:10

Bağlarbaşı zirveyi bırakmıyorBAĞLARBAŞISPOR: 3 REŞİTPAŞASPOR: 1
İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup’ta Bağlarbaşıspor, son haftaların formda ekibi Reşitpaşaspor’u 3-1 yenerek liderliğini devam ettirdi.
Bağlarbaşıspor ve Reşitpaşa açık ve güneşli bir havada, futbol oynamaya son derece elverişli bir ortamda karşı karşıya geldiler. Maçın başından sonuna kadar denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen maçta gülen taraf ev sahibi Bağlarbaşı takımı oldu.

İlk yarı karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi. Bağlarbaşı adına Emre takımı adına gol kaydına erişti. Reşitpaşaspor ilk yarıdaki dirençli futbolunu tek gol ile süsledi.

Maçın ikinci yarısı ilk yarıda olduğu gibi karşılıklı ataklarla, mücadele gücü yüksek bir tempoda oynandı. Duran top organizasyonunda Sezai harika bir kafa vuruşu gerçekleştirdi ve Bağlarbaşı’nı 2-1 öne geçirdi.

Ev sahibi 10 kişi kaldı 
Bağlarbaşı takımından Cem oyunun 85. dakikasında kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Son 5 dakikayı bir kişi eksik geçiren ev sahibi ekip karşısında Reşitpaşa’nın baskıyı artıracağı düşünülürken Bağlarbaşı’ndan Okan bireysel gayretiyle iki savunmacıyı ekarte ekip meşin yuvarlağı Gökhan’a çıkardı. Gökhan da müsait durumda bu ikramı çevirmeyip topu ağlara gönderdi ve skoru belirledi: 3-1

Maç sonunda Bağlarbaşı cephesinde sevinç, Reşitpaşa tarafında ise hüzün hakimdi.

HABER-FOTOĞRAF: EROL ÖZBEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus