19 Aralık 2011 01:26

Bağlarbaşı son sürat yoluna devam ediyor


BAĞLARBAŞISPOR: 2 ÇENGELKÖYSPOR: 0
Bağlarbaşı ile Çengelköy takımları arasında bol pozisyonlu,mücadele dolu ve gerçekten iki takımında arzulu futbolu vardı. Çengelköyspor maçın genelinde daha çok kazanma arzusu olmasına rağmen, az gelen ama öz gelen atakları ile Bağlarbaşıspor vardı.
Her iki devrede birer gol bulunca maçı kazanan taraf daha az pozisyon üreten, daha az rakip kalede görünen ama daha etkili neticeye varan ataklar geliştiren Bağlarbaşıspor oldu. Zirve yolunda bir diğer rakibi Çatalca’nında 3 puan kaybetmesi ile belki de haftayı en karlı kapatan takım oldu diyebiliriz.


Çengelköyspor, Çatalca mağlubiyeti sonrası bu mağlubiyet hiç beklenmiyordu. Oyunu rakip sahaya başarı ile yıktılar, birçok gol pozisyonu yakaladılar direkten dönen toplar ama tabelayı değiştirecek gol bir türlü gelmedi.

Maçın enteresan bir tarafı da bu maçtan önce oynanan Ataşehir İdmanyurdu bayan futbol takımının Karadeniz Ereğli ile yaptığı maçta kapalı tribünün neredeyse tamamına yakınının dolu olmasıydı. Bunun yanında iki takımın zirve yolundaki müsabakasına ise ilginin yok denecek kadar az olması. Bir çift sözümüz ve teşekkürümüzde emniyet mensuplarına.neden derseniz hemen belirteyim; maç öncesi tüm tribünü dışarı alıp tek tek üst aramasından geçirip emniyeti adı gibi sağlaması adeta etrafta kuş uçurtmaması önemli bir gelişme idi.
Aslında tüm statlarda olması gereken bu fakat bir çok stadyumda bu sağlanamadığı için bir çok olaya davetiye çıkmakta ve kaçınılmaz son kendiliğinden gelmekte. Bu açıdan Yeni Sahrada emniyet görevini harika yaptı diyebiliriz.


HABER-FOTOĞRAF: EROL ÖZBEK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus