04 Kasım 2012 09:41

Bağlarbaşı deplasmandan üç puan ile dönüyor


 ÇUBUKLUSPOR  : 2  BAĞLARBAŞISPOR  : 3

Bağlarbaşıspor, İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grup müsabakasında konuk olduğu Çubukluspor'u mağlup ederek üçüncülüğe tırmandı.


Paşabahçe Stadı'ndaki karşılaşmada ilk olarak Çubukluspor Erdi ile 1-0 öne geçti. Bağlarbaşı devre arasından önce bu gole Ali Kemal ile karşılık verince ilk devre sonunda eşitlik bozulmadı. İkinci devre konuk ekip önce Kenan, sonra da Yücel ile iki farklı üstünlüğü sağladı. Çubukluspor'un en azından bir puan için çabaları yalnızca Can'ın ayağından bir gol getirince, karşılaşma 3-2 Bağlarbaşı lehine sona erdi. Çubukluspor'da Metin ve Mehmet Aksu kırmızı kart ile oyun dışı kaldılar.

Dört maçtır kazanan, 17 puan ile üçüncü Bağlarbaşı haftaya düşme hattına inen Çekmeköy ile evinde karşılaşacak. Dört maçtır kaybeden, 11 puan ile dokuzuncu Çubuklu ise lider İFAspor deplasmanında ter dökecek.


STAD : Paşabahçe
HAKEMLER : Aytaç Geçgel, Murat Altan, Efe Soysal
ÇUBUKLUSPOR : Tayfun, Vedat, Feyzi, Volkan, Yunus Emre, Can, Şenol, Ali Can, Göktuğ, Güven, Erdi (Şeref Can, Metin, Muhammet Can, Mehmet, Berkay, Ali Haydar, Hakan)
TEKNİK SORUMLU : Zafer Keleş
BAĞLARBAŞISPOR : Görkem, Aziz, Sinan, Abdülkadir, Ali Hendem, Sezer, Enes, Ali Koçak, Burak, Ali Kemal, Kenan (Muratcan, Cenkay, Oğuzhan, Yücel, Can, Emircan, Muhammer)
TEKNİK SORUMLU : Özcan Çerlik
GOLLER : Erdi, Can // Ali Kemal, Kenan, Yücel
KIRMIZI KARTLAR : Metin, Mehmet (Çubuklu)
SAHA KOMİSERİ : Necmi AcarHABER - FOTOĞRAF : Erdem G

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus