04 Aralık 2011 09:03

Bağcılar puanını 'taş'tan çıkardı!


DİKİLİTAŞSPOR: 2 BAĞCILARSPOR: 2
İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta Bağcılarspor, yöneticisinin, teknik direktörünün ve bir futbolcusunun atıldığı, son derece gergin geçen maçta lider Dikilitaşspor'la 2-2 berabere kaldı. Bağcılar'a 1 puanı getiren golü 90+4'te Burak Elagöz attı. 

Gergin geçen maçın 21. dakikasında Bağcılarspor’un yöneticisi Şener Bektaş, hakemle girdiği diyalog ve hakeme  yönelik sözlerinden dolayı oyun alanı dışına çıkarıldı. 75’te, ev sahibi ekibin 2-1 öne geçtiği gol sonrası Bağcılarspor Teknik Direktörü Bülent Daşdan, yardımcı hakemi ittiği ve orta hakeme yönelik sözleri nedeniyle oyun alanı dışına gönderildi. Maçın 82. dakikasında Bağcılarsporlu Fuat ikinci sarı kartını görüp oyundan atıldı.

Maç sonu gerginlik
Müsabaka çok yüksek bir tansiyonda oynanırken müsabakanın bitiş düdüğünden sonra ev sahibi seyirciler Bağcılar kalecisine ve defansına küfür ettiği için büyük bir tartışma yaşandı. Beşiktaş alt yapı sorumlularının sağduyulu müdahaleleri sayesinde olaylar büyümeden bastırıldı. Saha ve tribünler arasında kilit olması olası büyük olayların önüne geçti.


STAT: BJK Fulya
HAKEMLER: Sertan Deniz, Özer Sarı, Eyüp Ballı

DİKİLİTAŞSPOR: Mustafa, Kahraman, Ercan, Mustafa, Kılınç, Burak, Ahmet, Ali Cem, Recep, Rafet, İlyas (Eray, Emirhan, Dağıstan, Sadık, Veysel, Fahrettin, Emirhan Erdemir)
BAĞCILARSPOR: Özgür, Mustafa, Hakan, Fuat, Bülent, Burak Kalyoncu, Erdal, Ufuk, Burak Elagöz, İbrahim, Özgür (Gökhan, Ozan, Emre, Bektaş, Ömer, Hayrettin, Emirhan Gençer)
GOLLER: Recep (13 pen ve 74) / Burak Elagöz (14 ve 90+4)
KIRMIZI KART: Fuat (82) (Bağcılarspor)


HABER: HAKAN TAYFUN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus