12 Ocak 2018 01:54

Bağcılar Güneşlispor kayıpsız gidiyor

Kırmızı mavili ekip Mahmutbey Stadı’nda konuk ettiği İMÇ Sakaryaspor’u 8-1 maağlup etti. Güneşli ekibi hafta içi de Haznedar İdmanocağı’nı 2-1’le geçti.


İstanbul U19 2. Ligi 12. Grup mücadelesinde Bağcılar Güneşlispor, Mahmutbey Stadı’nda konuk ettiği İMÇ Sakaryaspor’u 8-1 maağlup etti. Güneşli ekibi hafta içi de Haznedar İdmanocağı’nı 2-1’le geçti.

Mahmutbey Stadyumundaki maça hızlı başlayan Bağcılar Güneşlispor üst üstte Rauf,Emrullah, Esat ve Hasan ile pozisyonları gole çeviremedi. 10. dakikada Bağcılar Güneşlispor oyuncuları ofsayt diye durdukları anda hakem maçı devam ettirdi ve Sakarya İMÇ topu ağlara yolladı. Konuk ekip 0-1 öne geçti.

Golden sonra Sakarya İMÇ kalesini abluka altına alan Bağcılar Güneşlispor 15.dakikada Yasin ile beraberliği yakaladı. Oyunu rakip kaleye yığan Bağcılar Güneşlispor da ikinci gol Esat’tan geldi. Karşılaşma 2-1 oldu.
Otuz beşinci dakika da Rauf farkı ikiye çıkardı. 3-1.
Kırkıncı dakikada Hasan farkı üçe çıkardı. 4-1 olan maçın ilk yarısında başka gol olmayınca ilk devre bu sonuçla bitti.

İkinci yarıya da hızlı başlayan Bağcılar Güneşlispor kırkaltıncı dakikada Esat ile beşinci golü buldu. Esat kendisinin ikinci golünü atmış oldu.
Dakikalar kırkdokuzu gösterirken Yasin kendisinin ikinci takımının altıncı golünü ağlara yolladı.
Altmışıncı dakikada Emrullah topu ağlara yolladı, fark altıya çıktı. Maçın ikinci yarısında ilk kez tehlikeli gelen Sakarya İMÇ takımı kaleci Recep’i ve direğe takıldı.

Yetmişinci dakika da Rauf kendisinin ikinci takımının sekizinci golünü attı. 8-1 olan skoru artırmak için yoğun çaba harcayan Bağcılar Güneşlispor yakaladığı fırsatları gole çeviremedi. Karşılaşma Bağcılar Güneşlispor’un 8-1 üstünlüğü ile bitti.
Bu skor sonrası Bağcılar Güneşlispor puanını 6’ya çıkardı. Güneşlispor hafta içi oynanan maçta da deplasmanda Haznedar İdman Ocağı’nı 2-1 yenerek üçte üç yaptı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus