18 Ekim 2017 09:46

Bağcılar Güneşli Mesudiyespor maçına odaklandı

Güneşli'den Mesudiye mesaisi


Süper Amatör Lig de mücadele eden Bağcılar Güneşlispor zor günler yaşıyor. İyi oynadığı maçları da kaybeden Bağcılar Güneşlispor'da yüzler gülmüyor.

Hafta sonu oynanacak İstanbul Mesudiyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Kırmızı Mavili ekip sakat ve kart cezalılarıyla başı dertte.

Son hazırlık hakkında bilgi aldığımız Bağcılar Güneşli Spor Kulübü Genel Sekreteri Barış Yay "İyi günler geçirmiyoruz. Sezona geç başladık. Gençlerden ve tecrübeli oyunculardan oluşan iyi bir kadro yaptık. Aldığımız sonuçlar herkesi yanıltabilir. İyi bir takımız ancak bir yerlerde birseyler ters gidiyor" dedi.

Yay " Bu hafta gurubumuzun lideri olan İstanbul Mesudiyespor ile oynayacağız. Mutlak kazanmamız gerekiyor. Kulüp başkanımız Mithat Sayar başta olmak üzere futbolcusu yönetim kurulumuz ve teknik ekibimizle kenetlendik. Bu zorlu günlere dur demek için bu maçı kazanacağız" dedi.

Bağcılar Güneşli Spor Kulübü Genel Sekreteri Barış Yay "Bu hafta iki idmanı geride bıraktık. Cuma günü son idman sonrası takımımızı kampa alacağız ve bu maça prim bile koymayı planlıyoruz"dedi.

 

guneslihaber.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus