18 Aralık 2008 01:54

Başakşehirspor iddialı geliyor


HABER: EROL EFTEKİN
FOTOĞRAFLAR: HALİM TULİS
Yeni sezonda 2. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Başakşehirspor oldukça iddialı geliyor. Kulüp Başkan Yardımcısı Cem Özkan, bu sezon minikler ve yıldızlar liginde mücadele ettiklerini belirterek şunları söyledi: “İlk kez katıldığımız minikler ligi sona erdi. 11. Grup’ta mücadele eden takımımız büyük başarı göstererek ligi 2. sırada bitirmeyi başardı. Başta hocamız Adnan Karayaka ve yardımcısı Emre hocaya tüm kulüp çalışanlarına, emek veren Fatih Toraman, Hayati Okuyucu, Yusuf Mayan ve kulüp müdürümüz Ali beye teşekkürlerimizi sunarız. İnşallah aynı başarıyı seneye Miniminik ve yıldız takımımızla sağlayacağız.”
Başkan Özkan,Türkiye çapında yakaladıkları başarıyı devam ettirebilmek ve yeni sporcular yetiştirebilmek için çaba harcayacaklarını söyledi.

Başakşehirspor Kulübü altyapı sorumlusu Adnan Karayaka ise 120 bin nüfusa sahip ve önümüzdeki seçimlerde ilçe olacak olan Başakşehir’in tek takımı olmaktan büyük gurur duyduklarını belirterek amaçlarının futbolda tüm yaş gruplarında liglerde mücadele etmek olduğunu söyledi. Karayaka, 250 kişilik futbolcu ordusunun seneye 1000 kişiyi bulacağını da sözlerine ekledi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus