09 Aralık 2010 05:24

Ayşekadın'da Orhan Işık dönemi sona erdi
Ayşekadın Gençlerbirliği Teknik Direktörü Orhan Işık bugün yaptığı basın toplantısından sonra görevinden istifa ettiğini açıkladı.


Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'ta istediği sonuçları bir türlü alamayan ve son sıralara demir atan Ayşekadın Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Orhan Işık, "İstifam hiç kimseyi memnun etmese de takımın önünü açmak için bu kararı aldım "dedi.
Bir süre önce de görevi bırakmak isteyen ancak yönetim tarafından istifası kabul edilmediği bilinen Işık, Kırklareli Sanayispor maçında alınan beraberliğin  ardından kararını yeniden yönetime iletti. Karşılıklı anlaşma sonrasında görevden ayrılan Işık’ın yerine kalan 2 maçta takımı antrenör Muzaffer Yıldırım’ın çalıştırılacağı öğrenildi.


3 Futbolcu İle Yollar Ayrıldı
Bu arada Kırmızı-Siyahlılar'da 2-0’lık üstünlüğünü koruyamayıp 9 kişi tamamladıkları 2-2’lik Kırklareli Sanayispor maçı sonrası Orhangazispor’dan sezon başı alınan Hüseyin Kaya, geçen sezonda takımda yer alan Emre Candemir ve İstanbul Güzelcespor’dan sezon başı alınan Yusuf Yaşar ile de yollar ayrıldı.


HABER: BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus