29 Ocak 2009 01:48

Ayazağa altyapısında Koray Yıldız gerçeği


B Gençler Ligi’nde grubunda namağlup bir şekilde şampiyon olan Ayazağaspor B Genç takımı, şu an da devam eden A Genç Ligi’nde oynadığı 6 karşılaşmayı da kazanarak 18 puanla lider durumda. Keza Ayazağa U15 takımı da başarılı şekilde mücadelesini sürdürüyor.

Bu başarıda önemli pay sahibi olan isimlerden biri Koray Yıldız… Ayazağaspor alt yapısında 3 sezon önce göreve başlayan Koray hoca, gerek kişiliği gerek ise futbol bilgisi ile kazanılan şampiyonluklarda Asım Tiryaki ile birlikte başarının mimarlarından. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nu bitiren Koray Yıldız bu sezon da takımın alt yapıda çok başarılı bir sezon geçirilmesinde önemli bir paya sahip. Genç teknik adam kendisini sürekli geliştiren, her yaşta öğrenebilecek bir şey olduğuna inanan, bu yüzden de sürekli kendini yenileyen bir kişiliğe sahip.
Futbolcuları ile kurduğu diyalogları sayesinde futbolcuları tarafından da çok sevilen Koray Yıldız, “Yeni sezonda B Genç takımımız şampiyon olurken, oynadığı bütün karşılaşmaları kazandı. U-14 takımımız ligi 3. bitirdi fakat orada da şampiyonluk kıl payı kaçtı. A genç takımımız oynadığı 6 karşılaşmayı da kazanarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. U-15 takımımız da şuan da 2. sırada ve liderle arasında sadece 1 puan fark var. Bütün bu başarılarda Asım hocamız, Tuncay hocamız ve benim birlikte uyum içerisinde çalışmamızın yanı sıra oyuncularımızın da bu uyuma eşlik etmesinin rolü büyük. İnşallah B Genç takımımızla Türkiye Şampiyonası’na gider, A Genç ve U-15 takımımızla da şampiyonluk yaşarız. Ayazağaspor camiasına yakışır bir şekilde takımlarımıza hem iyi futbol hem de fair-play ruhunu aşılamaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus