03 Aralık 2008 01:49

Ayazağaspor'da Köprülü mesaisi başladıHABER: TURGAY TOKEL
FOTO: ERHAN HARPUT
İstanbul Süper Amatör Küme 1. Grup'ta geçen hafta sahasında Karadenizspor’ u 1-0 yenerek liderliğe oturan Ayazağasapor, bu hafta Ayazağa Atatürk Stadı'nda oynayacağı Pazariçi Köprülüspor karşılaşmasının hazırlıklarına başladı.
İki gün izin yapan oyunlar ilk antremanda ısınma hareketleri, 5’ e 2 top kapma, artırmalı koşular ve son olarak da yarı sahada maç yaptı. Yaklaşık 2 saat süren antremana bileğinden sakatlanan Mustafa, Kaya ve kişisel sebeplerle ülkesine giden Gürcü oyuncu Kaka katılmadı. 3 haftadır sakatlığı nedeniyle formasından uzak kalan kaleci Türker ise takımla birlikte çalışmalara başladı. Bir süredir sakat olan Aycan ve hafta sonu sakatlanan Metin ise düz koşu ve kuvvetlendirme idmanı yaptılar. Bir diğer sakat oyuncu Ahmet’ten ise üzücü bir haber geldi. Ahmet’ in yapılan kontrolleri sonrasında, bu futbolcunun büyük bir ihtimalle çapraz yan bağlarından ameliyat olacağı açıklandı.
Bu arada Şişli ekibine Senegalli bir oyuncunun katıldığı açıklandı. Ayazağaspor, bugün saat 12.00'de Kocaeli Süper Amatör Küme takımlarından Derince Belediyespor'la bir hazırlık maçı yapacak.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus