09 Aralık 2007 12:20

Ayazağa'da gol sesi çıkmadıAYAZAĞASPOR: 0 VEFASPOR: 0

HABER: TURGAY TOKEL
İstanbul Süper Amatör Küme 5. Grup’ta şampiyonluğun en büyük adaylarından Ayazağaspor, sahasında, bu sezon, geçmiş yılları mumla aratan Vefaspor’la golsüz berabere kaldı. Bu beraberlik ile avantaj yitiren Ayazağaspor oynadığı kötü futbol ile de hayal kırıklığı yarattı. İlk yarının son haftalarda oynadığı güzel futbol ile dikkatleri üzerine çeken yeşil-sarılılar, Ayazağa Atatürk Stadı’ndaki taraftarlarını üzdü.
Mücadele gücü yüksek bir karşılaşmada gol sesi çıkmaması da şaşırtıcıydı. Her iki takım oyuncuları da ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıttı. Golsüz sona eren karşılaşma sonrasında karşılaşmanın hakemlerine büyük tepki vardı.
Ayazağasporlu taraftarlar , “Zaten son yıllarda Ayazağaspor üstüne oyunlar oynanmaya devam ediyor. Çoğu maçta hakem hataları maçın skorunu etkiliyor. Kazandığımız karşılaşmalar da bile bize karşı yapılan hakem hataları çok fazla. Biz kimseden bizi kollayın demiyoruz. Sadece adaletli olsunlar bu bize yeter” diyerek hakemlere tepki gösterdiler.
Ayazağaspor’un resmi sitesinde yer alan açıklamada ise “Bugün alınan beraberlik belki planlarımızda yoktu ama bu takım çok iyi yerlere gelecek. Biz buna inanıyoruz. Halit Kılıç ve ekibi bu zorlukların üstesinden gelecektir. Haftaya yine kendi sahamızda oynayacağız. O karşılaşmayı kazanıp, kaybettiğimiz avantajı tekrar yakalamalıyız” ifadelerine yer verildi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus