22 Aralık 2011 11:44

Ayağı ‘Uğur’lu geldiBölgesel Amatör  Lig 13.Grup’ta mücadele eden Zonguldakspor,  son 4 haftada aldığı seri galibiyetlerle zirveyi yakaladı. Uğur Terzi ile müthiş bir çıkış yakalayan kırmızı-lacivertliler,  grupta peş peşe 4 maçı kazanarak şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösterdi.

Salih Demir Başkanlığında güçlü bir yönetimle yola çıkan Zonguldakspor, kesin şampiyonluk parolası ile flaş transferler yaptı. Sezona Talat Özden nezaretinde giren Zonguldakpor’da ilk 4 hafta  istenilen sonuçlar alınamayınca Özden ile  yolların ayrılmasına karar verildi.  Özden’in yerine  Altyapı Sorumlusu Selahattin Turan ile iki hafta geçiren Zonguldakspor yönetimi, il içinden ve il dışından birçok aday arasından Uğur Terzi’ye takımı teslim etti. Yedinci  haftada takımın başına getirilen Terzi, elinde sihirli değnek varmışçasına futbolcuları şaha kaldırdı. Son dört maçını kazanarak  grupta peş peşe en fazla  maç kazanan takımlardan biri olan kırmızı-lacivertliler zirveye  ortak oldu.

Sezon başında un varken, yağ varken helva yapacak iyi bir usta olmadığı için ilk 7 hafta  dalgalı bir grafik çizen Zonguldakspor’da yönetim o ustayı buldu ve takımı teslim etti. Yönetimin güvenini boşa çıkartmayan tecrübeli Teknik Adam Uğur Terzi, yıllarca futbolcu olarak formasını giydiği takımı şu anda eski şaşalı günlerine döndürmek için var  gücüyle çalışıyor. Takımın başında sahaya çıktığı 5 maçta 15 gol attı, 5 gol yedi 12 puan aldı. Terzi 11 puanla 6’ncı sırada aldığı takımı 5 haftada lider ile puanları eşitledi ve averajla ikinci sıraya yerleştirdi.

Haber-Fotoğraflar: Ercan Aygün
http://www.demirmedya.net

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus