17 Ocak 2018 11:12

Atilla Özalp'ın gurur tablosu

Deneyimli teknik adam her çalıştığı kulüpte bir futbolcuyu profesyonel liglere kazandırma geleneğine sarı yeşillilerde de devam etti.


İstiklalspor’un başarılı teknik direktörü Atilla Özalp, her çalıştığı kulüpte bir futbolcuyu profesyonel liglere kazandırma geleneğine sarı yeşillilerde de devam etti.

İstiklalspor’un 1999 doğumlu stoperi Özgür Kaan Berber, ara transfer döneminde TFF 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor AŞ ile anlaştı.Transferin birkaç gün içinde resmileşmesi bekleniyor.

Özalp, Bakırköyspor’da görev aldığı dönemde öğrencisi Sergen İlhan Ofspor’a transfer olmuş, hatta Milli Takım aday havuzu için Antalya’ya davet edilmişti.

Yeşilköyspor’dan Boluspor’a giden Umutcan Meraş ile Yücespor’dan Gaziosmanpaşaspor’a transfer olan Mustafa Sarp da Özalp’ın Türk futboluna kazandırdığı isimler…

 

Amatör futbol kulüplerinin amaçlarından birinin de profesyonel liglere futbolcu yetiştirmek olduğunu dile getiren Atilla Özalp “Gittiğim takımlarda da bu amacıma erişiyorum. Bir oyuncumun profesyonelliğine sebep olmak çok güzel ve mutluluk verici bir olay” dedi.

 

Muhabir: Efkan Bucak

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus