10 Aralık 2015 12:18

Ataşehirgücü'nün ilk yardım tırı yola çıktıAtaşehirgücü Spor Kulübü'nün Suriye'deki Türkmenlere yönelik yardım kampanyasında ilk tır yola çıktı. 

Yapmış olduğu anlamlı kampanyaya büyük bir destek de  Ensar Vakfı'ndan geldi... Ensar Vakfı Başkanı Mukail Bektaş Ateşehirgücü Kulüp başkanı Mahmut Kavak ile görüşerek istişarede bulundu ve iki kurum ortak girişimlere başladı. 

Bu yardımların sosyal ve insani sorumlukluk gerektirdiğini belirten Mukail Bektaş Ataşehirgücü Spor Kulübü yönetimi ve taraftar gurubuna teşekkür ederek "Keşke bütün sivil toplum kuruluşları sizin gibi yöneticilere sahip olsa... Bu kadar maddi imkansızlıklarla amatör kümede mücadele etmeye çalışan kulübümüzün bu duyarlılığı bizi etkiledi. İnşallah bu duyarlı davranışınız karşılığını şampiyonluk olarak alırsınız. Ben de bundan sonra 'Mavi Atmacalar'ın sıkı bir taraftarıyım' dedi.

Ataşehirgücü Kulüp Başkanı Mahmut Kavak da Ensar Vakfı'na, Sponsorlara ve taraftar gurubuna teşekkür ederek "Bu hepimizin ailece yapmış olduğu bir yardımdır. Yönetimim ile beraber her gün istişare ederek yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Bundan sonra da can la başla çalışacağız ve inşallah Türkmen kardeşlerimize daha da yardım göndereceğiz" ifadelerini kullandı.


Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus