10 Aralık 2008 03:23

Ataköy Çobançeşmespor şampiyon


İstanbul B Genç Ligi 23. Grup'ta mücadele eden 1907 Ataköy Çobançeşme takımı haftasonu oynadığı Ceylanspor müsabakasını 5-0 kazanarak ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. 11 haftadır üstüste kazanan Sarı-Lacivertliler böylece hedefledikleri Türkiye Şampiyonası finalleri yolunda ilk etabı başarıyla tamamlamış oldu.

Ataköy Çobançeşme Teknik Direktörü Engin Ak sitemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Öncelikle Başkanımız Sayın Gülay Yürüyen ve Genel Koordinatörümüz Sayın Kortan Aksu'ya çok teşekkür ediyorum. İlk günden bu yana maddi ve manevi olarak her zaman yanımızda oldular. Tüm mesailerini başarılı olabilmemiz için harcadılar ve bize çok iyi bir çalışma ortamı sağladılar. Kulüp bünyesindeki tüm antrenör arkadaşlarımın da bu şampiyonlukta çok büyük emeği var onlara da teşekkür ediyorum. Ve futbolcularımın tamamıyla gurur duyuyorum. Hepsi birbirinden yetenekli ve çok ahlaklı sporcular. İşimiz burada bitmedi, önce İstanbul Şampiyonası'nda daha sonra da Türkiye Şampiyonası'nda iz bırakmayı ve kulübümüzü layık olduğu daha iyi yerlere taşımayı hedefliyoruz. Bu ekiple başaracağımızdan da eminim. "

Ataköy Çobançeşme takımının bu sezonki kadrosu şu isimlerden oluşuyor : Kerimcan Kuzu, Gökhan Gelgen, Ayhan Güneş, Tunahan Yörük, Sinan Demir, Fatih Yuca, Yağızhan Biber, Oğuz Çetinkaya, Mehmet Erel, Erdal Gücükkara, Evgin Kiraz, Ozan Güner, Gökhan Barışık, Yakup Cihangir, M.Ali Seyrek, Onur Karakurt, Mert Kula, Can Özkara, Kamil Köğçe, Burak Yıldız, Adem Çetiner, Yaşar İşbilenoğlu, Mert Dandin, Umut Modanlı, Osman Engin, Muhammet Aydınalp, Sinan Çetin, Halil Mardin.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus