23 Aralık 2011 09:12

AS Akyazı'da Demirtaş dönemi


Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor, antrenörlük sorununu  Sadettin Demirtaş ile çözdü. Demirtaş’lı ilk idman ise pazartesi günü. As Akyazıspor İstanbul’da oynan ilk yarının son maçı olan Sultanbeyli  maçından sonra istifa eden Necdet Akarsu’nun yerine eski Fenerbahçeli  Sadettin Demirtaş’ı göreve getirdi.

As Akyazıspor basın sözcüsü İrfan Akbulut, önceki akşam kulüp  binasında yapılan görüşmenin olumlu sonuçlanması üzerine Sadettin Demirtaş’la anlaşmaya varıldığını açıkladı ve Sadettin’in Kartalspor ve  İskenderun sporda da teknik direktörlük yaptığını yaptığı açıklamanın  içinde yer verdi. Yine Basın sözcüsü İrfan Akbulut’tan alınan bilgiye  göre yardımcısı ile birlikte Akyazı’ya gelecek olan Sadettin Demirtaş’ın  pazartesi gününden itibaren takımının başında idmanlara çıkması  bekleniyor. Öte yandan teknik direktör sorununu Sadettin’le çözen As Akyazıspor’da yeni teknik direktörün görüşü de alındıktan sonra futbolcu  arayışına geçilecek. Edinilen bilgilere göre geçen yıl Almanya’dan  getirilen sorun yaratması üzerine geriye gönderilen forvet İlhan ve orta  saha oyuncusu Aykut ile görüşüleceği ve anlaşmanın sağlanması halinde  de Türkiye’ye getirileceği, bu işi takip içinde iş seyahati yapmak üzene bugün Hollanda’ya uçan genel kaptan Birol Atasoy’un Hollanda’daki iş görüşmelerini tamamladıktan sonra Almanya’ya geçeceği ve bu iki  futbolcu ile görüşeceği şeklinde oldu.Bu arada adı As Akyazıspor  ile ismi geçen Sadun Hoşbay , Brezilya’da olmadığını ve kendisine Akyazı cephesinden herhangi bir teklif gelmediğini açıkladı.

Fenerbahçe’de ve Sapanca’da oynadı
1968 İstanbul  doğumlu olan Sadettin Demirtaş , 1990 yılında Kartalspor’da profesyonel  futbolculuk kariyerine başladı. Demirtaş ardından Büyükşehir Belediye,  Fenerbahçe, M.P.Antalyaspor, Sarıyerspor, Siirtspor formasını giydi.  2000 yılında Sapanca Gençlikspor’a transfer olan Sadettin Demirtaş,  2003’yılına kadar Sapanca’da görev yaptı. Tecrübeli golcü daha sonra,  Çorluspor, Maltepespor İskenderun D.Ç. ve Yenihisarspor’da forma giydi. Demirtaş futbolculuk kariyerine 2007 yılında Yeniköyspor’da nokta  koydu. Kartalspor ve İskenderun’da Teknik Direktörlük yapan Demirtaş, Pazartesi günü BAL ekiplerimizden As Akyazıspor ‘un antrenörü olarak  antrenmana çıkacak.


Kaynak:www.spor54.net

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus