19 Aralık 2011 01:23

Arnavutköy Belediyespor sonradan açıldı


BEŞTELSİZSPOR: 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR: 3 (U17)
İstanbul U17 Ligi 10.Grupta  Zeytinburnu Hasan Doğan stadında oynanan  karşılaşmada ev sahibi Beştelsizspor’un daha maçın 1.dakikasında attığı gol ile maça başlaması Arnavutköy Belediyespor oyuncuları arasında şok etkisi yarattı.
Bahri Yılmaz’ın uyarıları ile üzerindeki şoku kısa sürede atan konuk ekip karşılaşmanın 9.dakikasında süper bücür Muammer ile eşitliği sağlayan golü Beştelsiz filelerine yolladı. Skor 1-1 olduktan sonra ataklarını daha da sıklaştıran Arnavutköy Belediyespor oyuncuları tehlikeli gelişen ataklardan gol çıkartamadı. İlk yarı bu skorla sona erdi. İkinci yarı sahaya çıkan Beştelsiz oyuncuları kendi evlerinde oynamalarının verdiği güvenle daha fazla atak yapmaya başlasa da Arnavutköy Belediyespor defansı gole izin vermedi.

İkinci yarının 47. Dakikasında Arnavutköy Belediyespor kalecisini de geçen topa çizgi üzerinde müdahale eden Adnan mutlak golü önlemiş oldu. 71. Dakikada tekrar sahneye çıkan muammer kendisinin ve takımının 2. golünü atarak skoru 2-1 yaptı. Karşılaşmada son sözü Arnavutköy belediyespor’dan günün kurtarıcı ismi Adnan, Beştelsiz filelerine yolladığı harika gol ile skoru 3-1 yaptı. Karşılaşmada başka gol olmayınca maç bu skorla sona erdi.


HABER-FOTOĞRAF: MURAT K.DEMİRCİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus