22 Ekim 2012 11:24

Arnavutköy Belediyespor liderlik koltuğuna oturdu


ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR: 3 ETİLERSPOR: 2 (U17)
İstanbul U17 Liginde karşılaşma öncesi 9 puanla lider olan Etilerspor karşılaşma başlar başlamaz 3. dakikada defas hatasını iyi değerlendiren Recai ile konuk ekip 0-1 öne geçti.


Kalesinde gördüğü bu erken golün şokundan hemen kurtulan Arnavutköy Belediyespor futbolcuları 12. Dakikada Arda Tolunay ile gelen penaltı golü ile eşitliği sağladı 1-1 Golden sonra iyice toparlanan Arnavutköy Belediyespor futbolcuları ataklarını sıklaştırarak Etiler kalesine yüklendi.

19.dakikada Tolunay'dan harika asist ile buluşan Beytullah'ın sert şutu kaleciden döndü. Dönen topa fırsatçı golcülüğü ile bilinen Serkan son dokunuşu yapınca skor 2-1 Arnavutköy Belediyespor lehine döndü.

Yenik durumda başladığı karşılaşmayı 2-1'e getiren oyuncular daha fazla atak düşünürken Etiler ileri uç oyuncularından Recai tehlikeli ataklar geliştirirken ani gelişen Arnavutköy Belediyespor atağından 2. golün aynısı yaşandı ve Beytullah'ın sert şutu kaleciden dönerken uzaklardan yetişip topa vuran Serkan skoru 3-1 yapan golü kaydetti.İlk yarısı 3-1 sona eren karşılaşmada ikinci yarı Etilerspor üstünlüğü dikkatlerden kaçmadı. Kenar yönetiminden Bahri Yılmaz yerinde oyuncu değişiklikleri ile takıma hız kazandırdı. Karşılaşmanın son anlarında hatalı geri pası ile topu kapan Etiler oyuncuları farkı 1'e indiren golü Arnavutköy Belediyespor filelerine yolladı. Skor 3-2 olduktan sonra daha defansif oyun oynayan Arnavutköy Belediyespor karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı.

HABER-FOTOĞRAF: MURAT DEMİRCİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus