19 Aralık 2011 02:10

Arnavutköy Belediyespor esmeye devam ediyor


ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR:  2 ESENLERSPOR: 1
İstanbul Süper Amatör Ligi 2.Grup 14.hafta karşılaşmasında evsahibi   lider  Arnavutköy Belediyespor kendi sahasında  Esenlerspor’u konuk etti.  Karşılaşmayı Arnavutköy Belediyespor 2-1 kazandı ve liderliğni sürdürdü.

Maça misafir  takım Esenlerspor başladı. İlk ataklarda evsahibi  Arnavutköy Belediyespor’dan geldi. Golcü Gökhan rakip kaleyi yoklamaya başladı.10. dakikada kaptan Mustafa’nın güzel ara pasında golcü Gökhan’la buluşturdu. Bu pozisyonluda değerlendiremedi. Dakikalar 14‘ü gösterdiğinde güzel ara pasında bu seferde affetmedi  ve takımını  1-0  öne geçirdi.Golden sonra sevincini taraftarı ve yönetimiyle paylaştı. 22.dakikada  defansın yaptığı hatada Esenlerspor  eşitliği sağladı. 1-1 . İlkyarı bu skorla sona erdi.

53.dakikada Mustafa’nın güzel ara pasında Ramazan’ı topla buluşturdu ve şık bir vuruşla takımını 2-1 öne geçirdi.  Esenlerspor yediği golün ardından rakip kalede tehlikeli ataklar geliştirmesine karşın aradığı golü bir türlü bulamadı ve mücadele Arnavutköy Belediyespor üstünlüğü ile sona erdi.


STAT: Arnavutköy Belediye Hasan Doğan
HAKEMLER:Yusuf Selim Doğru, Ömer Faruk Hallaç, Hakan Demirdöken
ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR: Hakan, Serkan, Feti, Hakan, Erdah, Salim, Gökay, Mustafa, Gökhan, Ramazan
TEKNİK DİREKTÖR: Adnan Keskin
ESENLERSPOR:Erdal, Yusuf, Rıfat, Hüseyin, Cem, Levent, Semih, Halil, Şefik, Murat, Ömer
TEKNİK DİREKTÖR: Hayri Keşkekçi

 
HABER-FOTOĞRAF: MURAT FİLİZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus