02 Aralık 2010 05:14

Arnavutköy Belediye sözünün 'Er'i çıktı


EROĞLU: 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYE: 1
İstanbul 1.Amatör Küme 12.Grup'ta yenilgisiz liderliğini sürdüren Arnavutköy Belediyespor, deplasmanda karşılaştığı Eroğluspor'u Mahmut'un attığı golle 1-0 mağlup ederek üst üste 10.maçınıda kazandı.

Mutlak kazanması gereken bir maçta puan kaybetme lüksü olmayan Eroğluspor karşılaşmaya iyi başlasada ilk dakikalarda yakaladığı pozisyonu değerlendiremedi.Kırmızı Beyazlılar ilk maçta farklı yenildiği rakibinden rövanşı almak amacındaydı.


Dakikalar ilerledikçe oyuna ağırlığını koyan Arnavutköy Belediyespor Ramazan ile yakaladığı fırsattı değerlendirmedi.Bu dakikalarda kanatları iyi kullanan Yeşil Beyazlılar, Mustafa'nın kullandığı serbest vuruşta Mahmut'un kafa vuruşu ile deplasmanda öne geçti. 0-1

Kalesinde gördüğü golle şok yaşayan Eroğluspor bundan kurtulmaya çalıştı ancak rakibinin iyi oyunu karşısında başarılı olamadı.Skor avantajını elinde bulunduran Arnavutköy Belediyespor organize ataklar geliştirirken Serkan ile bir pozisyonda direğe takıldı.İkinci yarıda da iyi oyununu sürdüren Yeşil Beyazlılar Vardar ve Ramazan ile net fırsatları değerlendirememesine rağmen sahadan 1-0 galibiyetle ayrıldı.
STAT: Hasan Doğan
HAKEMLER: Emre Ümüş, Aydoğan Kaş, Ahmet Barlas
EROĞLUSPOR: Gökhan, Halil, Çağlar, Ahmet, Yunus, Cafer, Furkan, Kadir, Ferhat, İsmail, Burak
ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR: Hakan, Fatih, Suat, Cenker, Mahmut, Seyit, Serkan, Ramazan, Erkan, Mustafa, Vardar
GOL: Mahmut(Arnavutköy Belediyespor)

HABER-FOTOĞRAF: MURAT FİLİZ - MURAT KEMAL DEMİRCİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus