02 Aralık 2011 09:21

Armutluspor’da Osman Denizci dönemi


Yalova’nın Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcilerinden Armutlu Belediyespor’da Ahmet Silahtaroğlu’ndan sonra boşalan teknik direktörlük görevine bir dönem Trabzonspor’u çalıştıran Ziya Doğan`ın yardımcısı olan Osman Denizci getirildi.


Yalova’nın Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcilerinden Armutlu Belediyespor’da Osman Denizci devri başladı. Ankaragücü Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın Trabzonspor’u çalıştırdığı dönemde, Doğan’ın yardımcılığını yürüten Osman Denizci, siyah beyazlıların yeni teknik patronu oldu. Denizci, Trabzonspor’daki görevinden önce de Kartalspor, Yalıspor, Maltepespor ve TFF bünyesinde Genç Milli Teknik Direktörü olarak görev yaptı. Armutlu Belediyespor’da teknik direktörlük görevine getirilen Osman Denizci’nin yardımcılıklarını ise daha önce alt yapıda antrenörlük yapan Serdar Değerli ve Halil Hamamcı yapacak.

Siyah beyazlı takımla anlaşan Osman Denizci, ilk antrenmanına çıkarak futbolcularla tanıştı. Armutlu Belediyespor’un yeni teknik direktörü Osman Denizci, takımı ile ilk resmi maçına 4 Aralık’ta siyah beyazlı ekibin kendi evinde karşılaşacağı Sağlıkspor maçı ile çıkacak.


http://www.gemlikgazetesi.net

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus