23 Kasım 2008 03:41

Çapaspor fırtınada sahipsiz kaldıHABER-YORUM: ADİL UYLUKÇU
İstanbul 1. Amatör Küme 15. Grup'ta cumartesi günü oynadığı maçta lider Çeliktepespor'a 4-1 yenilen Çapaspor'da yenilgiden çok ilgisizlik sarı-mavili futbolcuları üzdü.
Çapaspor, sahaya çıkacak 11'i sağlamakta zorlandığı günlerde, yine hiçbir yöneticisinin ilgi göstermediği, izlemeye dahi gelmediği bir maçta hüsrana uğradı. Sarı-Mavililer kaybedilecek bir şeyinin olmadığı düşüncesiyle sahada adeta eğlendi. Emre'nin şık çalımları, Özkan'ın görev bölgesinden çıkarak ileriye doğru atakları, Tayfun, Lokman ve Ufuk gibi oyuncuların çabaları sonuç vermedi.

Yedek kulübesinin çatısı devrildi
Şiddetli lodos futbolu olumsuz yönde etkiledi. Maçta Çapaspor'un tek golü geliştirdiği güzel bir atak sonucu, soldan Emre'nin kestiği topta arka direkte kendisini unutturan Ferdi'den geldi. Maçta şiddetini arttıran rüzgarda Çapaspor'un yedek kulübesi devrildi, neyse ki içinde yedek yoktu! Rüzgarda topa hakim olmak iyice zorlaşınca, kaptanların onayını alan hakem maçı 12 dakika erken bitirdi.
Çapasporlu futbolcular "Çeliktepespor'un kuvvetle muhtemel şampiyonluğunu tebrik eder ve süper ligde başarılar dileriz" dediler.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus