18 Aralık 2011 06:49

Anadolu Hisarı Orhan ile üç puana uzandı


 ANADOLU HİSARI İY  : 1  İ.M.E.S. : 0

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta, Anadoluhisarı İdman Yurdu, sahasında konuk ettiği İMES Spor'u tek gol ile geçti. Maç öncesinde İMES'in teknik direktörü İlhan Karakaya'nın, yanında yetiştiği Anadolu Hisarı teknik direktörü Erdem Eren'in yanına giderek başarılar dilemesi güzel bir görüntü oluşturdu.


Önce 'gol' dedi, sonra iptal etti
Spor Akademisi Stadı'nda oynanan karşılaşmaya atak başlayan Yeşil-Sarılılar, 10.dakikada İMES ceza sahasında bir karambol yarattılar. Hakem Şerif Şahin, önce yardımcısıyla konuşup gol kararı verdi. Ancak daha sonra İMES'lilerin faul itirazları üzerine tekrar yardımcısına danıştı, golü iptal ederek oyunu serbest vuruş ile devam ettirdi. Bu noktada Anadolu Hisarlıların kaleye girmekte olan topun elle çevrildiğine, penaltı ve kırmızı kart olması gerektiğine dair itirazları sonuç vermedi. 

Golsüz biten ilk yarıdan sonra, 75.dakikada Orhan ile bir gol bulan boğaz ekibi, karşılaşmadan tek gollü üstünlük ile ayrıldı. 
Bu sonuç Anadolu Hisarı 22 puana yükselerek, aynı puanlı İMES'in sıramada üzerine çıktı. Hasköy ve Çeliktepe'nin de kazandığı haftada İMES ise üç sıra gerileyerek sekizincilikte yer aldı. 16.haftada İMES Alemdağ'da Hasköy'ü konuk ederken, Anadolu Hisarı ise İncirli deplasmanına gidecek. 

STAT: Spor Akademisi
HAKEMLER:
Şerif Şahin, Barış Erenler, Umut Fırat
ANADOLU HİSARI İY : Mesut, Semih, Yasin Gökçe, Tolgahan, Yasin Albayrak, İskender, Sercan Şahin, Mevlüt, Emre, Orhan, Ahmet (Sercan, Sercan Alkılıç, Emirhan, Niyazi, Sercan Türk, Ercan)
TEKNİK SORUMLU: Erdem Eren

İMES SPOR: Ali, Emre Vurkun, Emre Aslantaş, Zafer, Fatih Akpınar, Talip, Selçuk, Gökhan Düzgün, Gökhan Dinç, Bulut, Kaan (Rıdvan, Fatih Taner, Mehmet, Murat, Hakan, Uğur, Abdullah).
TEKNİK SORUMLU: İlhan Karakaya

GOLLER : Orhan 75'

 HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G.
Bu maç ile ilgili diğer fotoğrafları "Erdem'in Amatör Futbol Fotoğrafları" Facebook Sayfası'nda bir süre sonra görebilirsiniz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus