19 Ekim 2012 09:40

Alibeyköyspor’da yönetim toplandıSüper Amatör Lig 3. Grup temsilcilerinden Alibeyköyspor yönetimi Alibeyköy Spor Kulübü Tesislerinde yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıda, birkaç eksiğin dışında yöneticilerin çoğunun katıldığı toplantıda 7 haftalık lig performansı, gönderilen teknik ekip ve gelmesi muhtemel teknik heyet ile futbolcu kadrosu ile ilgili görüşmeler yapıldı. Toplantı sonunda yeni Teknik Direktör de ilan edildi.

Turuncu-mavililerin bu hafta oynanacakları Beşyüzevler maçı öncesi takımın moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik çalışmalar yapılmasına karar verilen toplantıdan çıkan sonuç ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Ali Zengin “bizim takımımız bu ligin üzerinde bir takım. Oyuncularımızı tek tek incelediğinizde göreceksiniz ki her biri çok kıymetli ve tecrübeli oyuncular. Fakat takım olgusunu yakalayamadık. Takım olamayınca da bireysel olarak iyi olmak yeterli olmuyor. Teknik heyetimiz ile yollarımızı ayırdık ve kan değişikliğinin takımımıza olumlu yansıyacağını düşünüyoruz. Yolumuza Bahattin Demircan ile devam edeceğiz. Kendisi hem Teknik Direktörlük hem de kaleci antrenörlüğü diplomaları olan oldukça deneyimli bir teknik adam. Takımımızı da oldukça iyi tanıyor. İnşallah başarılı olacaktır” dedi.

Yapılan bu toplantının ardından Cumartesi günü saat 14.30'da Yıldıztabya Stadında oynanacak Beşyüzevler maçına yöneticilerin büyük kısmının gelmesi bekleniyor. Ayrıca taraftarlara da çağrıda bulunan Ali Zengin "bu önemli maçımızda taraftarlarımızı mutlaka Yıldıztabya Stadına bekliyoruz" dedi.


HABER: SELİM DEMİRER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus