19 Ekim 2013 12:38

Alibeyköyspor, Kadırga maçı için kampa girdi


İstanbul Süper Amatör 7.Grup ekiplerinden Alibeyköyspor, Namık Sevik Stadında karşılaşacağı Kadırgaspor maçı hazırlıklarmı tamamlayarak Yenikapı'da kampa girdi.Ligde bulunduğu sıradan kurtulmak isteyen ve seri galibiyetlerle yeniden Yükselme Grubu iddiasını sürdürmek isteyen turuncu-mavililerin Yenikapı Grand Anatolia Otel'de yaptığı kampa, Kulüp Başkanı Ali Zengin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Alibeyköysporlular dün ziyarette bulundular.


Akşam yemeğinde teknik kadro ve futbolculara hitaben bir konuşma yapan Alibeyköyspor Başkanı Ali Zengin, Yönetim Kurulu olarak tüm özverileri gerçekleştireceklerini söyleyken, takımın ligde bulunduğu durumun Alibeyköyspor'a yakışmadığını ancak bu kötü sonuçların geçici olduğunu ve Kadırgaspor maçının yeni bir başlangıç olacağını söyledi.


Kampta ayrıca, Birol Ateş, İlker Tütüncü ve Mehmet Duman da futbolculara hitaben konuşma yaptılar. Futbolcular adına konuşan Mustafa Bayat da, Yönetim Kurulu'na kamp imkanları için teşekkür etti ve başarılı sonuçlarla Alibeyköylülerin yüzlerini güldüreceklerini söyledi.


 


HABER: ALİ KEMAL DEMİR


 


[gallery link="file" columns="4" ids="86645,86646,86647,86648,86649,86650,86651,86652"]

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus