22 Aralık 2011 08:59

Alibeyköyspor geri dönüyor... ÇAMLICASPOR  : 1  ALİBEYKÖYSPOR  : 2

İstanbul Süper Amatör Lig 2. Grup'ta Alibeyköyspor, Çamlıca deplasmanından kazandığı üç puan ile Play-Off iddiasını sürdürdü : 1-2.

Centilmence bir maç oldu
Alemdağ Stadı’nda, iki takımın da yalnızca futbol oynamaya odaklandığı karşılaşma centilmenlik içinde geçti. İlk yarı sona erdiğinde, tabelada Alibeyköy’ün Çağrı ve Orhan’dan gelen goller ile 2-0’lık üstünlüğü vardı. İkinci yarıda daha etkin oynayan ve topa daha çok sahip olan Çamlıca Burak Rabu’nun golüne ikinci bir gol eklemeyi başaramayınca, turuncu mavililer karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

Yöneticiler dostluğa vurgu yaptı
Maç sonrası sitemize açıklama yapan Çamlıcaspor teknik direktörü Ahmet Yurtsever, iyi oynamalarına karşın kaybettiklerini söyledi. Takımının oyunundan genel olarak memnun olduğunu söyleyen Yurtsever, centilmence geçen maç için rakiplerine teşekkür ederken, galibiyetlerinden dolayı Alibeyköy’lüleri tebrik etti. Alibeyköy genel kaptanı Kenan Demircioğlu ise Çamlıcaspor’un kendilerini dostça karşılamasından duydukları memnuniyeti belirtti. Takımının ilk devre iyi olduğunu ancak ikinci devre Çamlıca’nın etkinliği ele aldığını söyleyen Demircioğlu, Çamlıcaspor’a 2.gruptaki bundan sonraki mücadelerinde başarılar diledi.
Bu sonuç ile 32 puana yükselen Alibeyköy, ikinci sıradaki yerini korudu. 16 puanda kalan Çamlıca ise dokuzuncu sırada kaldı. Bu grupta düşme hattı 14 puanda oluştu. 17.haftada Çamlıca Yeşil Esenyurt deplasmanına giderken, Alibeyköyspor ise CFS Bağcılar ile kendi sahasında zorlu bir mücadeleye çıkacak.


STAT: Alemdağ
HAKEMLER:
Cem Boratay Ala, Murat Altan, Sercan Yılmaz
ÇAMLICASPOR: Atalay, Emre, Uğur Nalbantoğlu, Tekin, Eyüp, Berk, Emrah, Uğur Öztel,.İlker, Yasin, Burak Rabu (Burak Şahin, Temel, Zahir, Fırat, Ömer, Levent, Oğuzhan).
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Yurtsever

ALİBEYKÖYSPOR : Doğancan, Çağlar, Fatih, Orhan, Yavuz, Kemal Can, Mustafa Bayat, Mustafa Öztaş, Samet, Olcay, Çağrı (Emir, Eray, Ömercan, Oktay, Serdar, Hakkı, Cihan).
TEKNİK SORUMLU: Yakup Kalafat
GOLLER : Burak Rabu /Çağrı, Orhan


HABER-FOTOĞRAF: ERDEM G., OGÜN K.
Bu maç ile ilgili diğer fotoğrafları "Erdem'in Amatör Futbol Fotoğrafları" Facebook Sayfası'nda bir süre sonra görebilirsiniz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus