10 Ocak 2018 11:28

Ali Düşmez: ASKF'lerin dumanı 81 ilde tütüyor

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez, Burdur ASKF başkanı Nuri Yıldırım'ı ziyaretinde samimi açıklamalarda bulundu.


TASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu ziyaret etti. Düşmez'e Burdur Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Nuri Yıldırım'ın yanısıra TFF Antalya Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Isparta Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ahmet Köksalan karşıladı. Ali Düşmez Burdur ASKF Başkanı Nuri Yıldırım’ı ziyaretinde basına yaptığı açıklamada; 

“Bulunduğum görevler itibariyle Futbol Federasyonu ve TASKK diye iki kulvarda bize düşeni yapmaya çalışıyoruz. ASKF’ler çok fahri yapılardır. Çok samimi duygularla yapılar. Bu toplumda mevkii sahibi olabilirsiniz. Çok parada kazanabilirsiniz. Bunların ne sonu ne de geleceği var. Önemli olan hem bu dünyada itibarlı olmak ve itibarlıda gitmek. İtibarlı gitmek içinde hangi işte olursak olalım düzgün bir şekilde yapmamız lazım ama bizi biz yapan fahri yapılan işlerdir. Hizmete yönelik maddi karşılığı olmayan işler her şeyden önemlidir bana göre. Çünkü bu işi için 81 ilde dumanımız tütüyor. Bende Türkiye’de en fazla ASKF’yi ziyaret etmiş bir başkanım. Benim rekoruma yaklaşan bile yok. Ben 65 ili ziyaret ettim. 

Yaptığımız iş siyasetin hep üstünde. 1 sene voleybol, 22 sene amatör futbol oynamış bir insanım. Amatör ve profesyonel futbolda başkanlık yapmış bir insanım. Yeniköy ve Sarıyer’de başkanlık yaptım. 

TASKK’a da ben Hüdaverdi Talay’la girdim. Tarihi Kulüpler Birliği’ni Sarıyer’de kurdum. 31 yaşındaydım. Daha sonra ASKF Başkanı oldum. Oradan buralara kadar geldim. Şimdi de sizinle birarada olmanın mutluluğunu yaşıyorum.” diyerek katılan herkese teşekkür etti. 

 

HABER: Burdur Gazetesi

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus