25 Kasım 2010 11:03

Alemdarspor lideri devirdiALEMDARSPOR: 3 İSTANBUL BULANCAKSPOR: 2
İstanbul 1. Amatör Lig 5. Grup’ta zirve mücadelesi veren lider İstanbul Bulancakspor ile yakın takipçisi Alemdarspor Gazi Mahallesi Sahası’nda karşı karşıya geldiler. Müthiş mücadeleye sahne olan karşılaşma Alemdarspor'un 3-2 galibiyeti ile sonuçlandı.

Konuk ekip İstanbul Bulancak ilk yarıyı Kadir'in attığı golle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıya iyi başlayan Alemdarspor Servet'le eşitliği yakaladı. Turuncu-Mavililer golden sonra ,İstanbul Bulancak kalesine yüklenmeye başladı. Alemdarspor'da Servet yeniden  sahneye çıkarak kendisinin ikinci golünü atarak takımının öne geçmesini sağladı. İkinci yarıda oyuna giren Hayrettin attığı şık golle skoru 3-1 yaptı. 3-1 geriye düşen lider  İstanbul Bulancak İmam ile bir gol bularak umutlandıysa da kalan dakikalarda eşitliği sağlayamadı. Bu skorla Alemdar zirve umutlarını sürdürdü.

Stat: Gazi Mahallesi
Alemdarspor: Cemil, Cem, Muhammet, Murat, Eshat, Emre, Resul, Hasan, Servet, Erkan, Erdal (Muhyeddin, Ümit, Hayrettin, Fatih, Nuri, Ramazan, Osman)
Teknik Sorumlu: Murat Demir
İstanbul Bulancakspor: Cüneyt, Orhan, Adem, Şahin, Kadir, Erdal, İlhan, Erdal, İmam, Cemal (Hamza, Kurtuluş, Eyüp, Ramazan, İsmet)
Teknik Sorumlu: Taysal Savaş

HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus