19 Aralık 2011 09:44

Albayrak oynadı, Çekmeköy kazandıALBAYRAKSPOR: 0 ÇEKMEKÖYSPOR: 2

İstanbul Süper Amatör Ligi 6.grup'ta mücadele eden Gaziosmanpaşa temsilcisi Albayrakspor ile Çekmeköy spor karşı karşıya geldiler. Ev sahibi Albayrakspor'un yoğun baskısıyla başlayan mücadelede konuk ekip Çekmeköy kontra ataklarla her iki yarıda bulduğu gollerle sahadan 3 puan ile ayrılan taraf oldu.
Albayrak suni çim sahada ev sahibi Albayrakspor'un başlama vuruşu ile başlayan mücadelede konuk ekip karşısında oyuna büyük bir baskı kurarak  başlayan  Albayrakspor 23.dakikada Zülküf'ün kaçırdığı net gol pozisyonunun devamında çabuk çıkan Çekmeköy Sonat'ın attığı golle deplasmanda 1-0 öne geçti.

Albayrakspor'un baskısı bir türlü golü getirmedi. 1-0 mağlup duruma düşen ev sahibi ekip ilk yarıda kalan dakikalarda önce Baturman sonra İsmail ile girdiği net gol pozisyonlarından sonuç çıkaramadı ve ilk yarı Çekmeköyspor'un 1-0 üstünlüğü sona erdi.

Albayrakspor beraberlik için yüklendi Çekmeköy yakaladığı fırsatı iyi değerlendirdi.

Maçta ikinci yarıya konuk ekip  Çekmeköy karşısında 1-0 mağlup başlayan ev sahibi Albayrakspor'un gol arayışları sonuçsuz kalınca 85.dakikada yine bir kontra atakta sefa takımını 2-0 öne geçiren golü attı. Bu skor aynı zamanda karşılaşmanında sonucu oldu.
Stat: Albayrak
Albayrakspor: Emrah, Tacettin, Erdi, Engin, Adem, Muzaffer,  Baturman, Ersel, İsmail, Adem, Zülküf
Teknik Sorumlu: Naki Yıldız
Çekmeköyspor:Mesut, Mustafa, Safa, Mustafa, Tolga, Erdal, Senad, Günay, Yakup, Durhan, Mert
Teknik sorumlu: Aziz Bulkur

HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus