10 Aralık 2015 08:29

Albayrak, Kocasinan'ı bırakma nedenini açıkladıSüper Amatör Lig 6. Grupta mücadele eden Kocasinanspor’un Antrenörü Erdal Albayrak görevinden istifa etti. 15. Haftada deplasmanda oynanan Kaynarca, maçından sonra istifa eden Antrenör Erdal Albayrak, istifasının nedenini açıkladı. 

Antrenör Albayrak “Grubumuzda iyi bir konumdayken ve play-oFf’a çıkma ihtimalimiz yüksekken kendimi mutsuz hissettiğim için ayrılma kararı aldım. Bu aldığım karar bir anda olmadı ve zamanla kafamda oluştu. Bu durumu başkanla görüşerek takımdan ayrılabileceğimi söyledim ve karşılıklı olarak dost bir şekilde ayrıldık. Bu kararı almasaydım dostluk ilişkilerimiz bozulabilirdi. İlişkilerimizin devam edebilmesi için doğru bir aldığıma inanıyorum. Bu anlamda Kocasinanspor Kulübü Başkanı İsmail Ayhan’a ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Görev yaptığım 2 buçuk sene boyunca saygıda kusur etmediler. Ben de ekibimle beraber Kocasinanspor’u İstanbul’un saygın kulüpleri arasına taşıdık. İyi futbol oynayan bir takım yarattık. Rakiplerimizde bizim maçlara çıkarken ciddi önlemler alarak çıktılar. Genel anlamda bakacak olursak Kocasinan’ın Bölgesel Amatör Lig'i hak ettiğini düşünüyorum. Umarım yeni gelen Antrenörleri de bu hedeflerine ulaşma konusunda yardımcı olur” dedi.

'Gelen teklifleri değerlendireceğim'
Bundan sonra kendi yoluma bakacağım diyen Antrenör Albayrak, “Ben kendi motivasyonunu başarıya endekslemiş ve çıtasını yüksek tutan, çalıştırdığı takımları bir üst lige taşımak için hedef koyan antrenörlerden biriyim. Bu anlamda gelecek teklifleri değerlendireceğim. Ancak benim için önemli olan çalışacağım takımın başkanın, yöneticisinin başarıya aç olması gerekir. Başarı isteyen kişilerle çalışırsam, neler yapabileceğimi iyi biliyorum” diye konuştu. 

Öte yandan Kocasinanspor'da Albayrak'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğuna Neşet Yolcu getirildi.

HABER-FOTOĞRAF: ENGİN ÖDER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus