21 Aralık 2010 02:40

Albayrak, Dikilitaş'tan bir puan çıkardıDİKİLİTAŞSPOR: 1 ALBAYRAKSPOR: 1
Beşiktaş Çilekli Stadı’nda oynanan maçta baskılı ekip beklendiği gibi ilk dakikalarda Dikilitaş’tı. Kırmızı-Beyazlı ekip ayağa yaptığı paslarla ve çabuk hücuma çıkışlarıyla etkili oldu. Dikilitaş’ın kazandığı korner vuruşunda 2 oyuncu arasında tartışma çıktı, hakem 2 oyuncuya uyarıda bulunurken Beşiktaş temsilcisi korneri kullandı. Topa arka direkte dokunan oyuncu durumu 1-0 yaptı. Golden sonra Albayrak ekibi, hakeme uzun süre korner düdüğü çalmadan oyun başlanıldığı itirazında bulundu, fakat karar değişmedi. İlk yarı 1-o sonuçlandı.

Dikilitaş 10 kişi kaldı 
İkinci yarı çift forvetle oyuna başlayan Albayrak aradığı golü K.Adem'le buldu ve durumu 1-1e getirdi. Bu golden sonra maç 2 taraf için de ortada geçmeye başladı. Son 10 dakika kala Dikilitaş kaptanı hakeme itirazdan kırmızı kart gördü ve Kırmızı-Beyazlılar 10 kişi kaldı.
Kırmızı karttan sonra Dikilitaş galibiyet için bastırdı, önemli pozisyonlar bulsa da gol yapamadı, Albayrak ise kontrataklarla tehlike yarattı fakat bir türlü son vuruşu yapamadı ve sonuçta Dikilitaş ve Albayrak 1’er puana razı olmak zorunda kaldı.

Karşılaşma sonrası gerginlik 
Maçtan sonra takımlar soyunma odalarına giderken birkaç oyuncu arasında tartışma yaşandı. Dikilitaş taraftarlarının dahil olmasıyla olay büyüdü fakat araya girenler sayesinde önemli bir şey olmadan taraftarlar dağıtıldı. Ancak Beşiktaş Çilekli Sahası’nda hiçbir güvenlik görevlisinin olmaması düşündürücüydü.

HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus