21 Ocak 2017 12:02

Aktaş: Biz başaracağız

Avcılar Belediyespor’un Medya Danışmanı Erhan Aktaş, önemli açıklamalarda bulundu.


İstanbul Süper Amatör Küme 8. Grup’ta üç takım arasında yaşanan play-off mücadelesinde kaderini son karşılaşmada belirleyecek Avcılar Belediyespor’un Medya Danışmanı Erhan Aktaş, son günlerdeki gidişatla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hafta sonu Öznakkaşspor mücadelesinden hükmen galip ayrılacak Sarı Siyahların hedefinin ligin son haftasında oynayacakları Feriköyspor mücadelesi olduğunu, iki haftadır liglere verilen aranın takımlar üzerinde olumlu ve olumsuz etkilerinin olduğunu fakat bunun bir bahane olmadığını vurgulayan Erhan Aktaş, “Artık hatanın telafisi olmayan haftalardayız. Sene başından beri tüm futbolcu, teknik ekip ve taraftar grubumuzla bir aile ortamı oluşturarak başarılı olduk” dedi.

'TERİMİZİN SON DAMLASINA KADAR...'
Taraftara da çağrıda bulunan Aktaş, “Tüm taraftarımız ve sevenlerimiz bilsin ki onlar için terimizin son damlasına kadar çalışıyoruz. Ve inanıyorum ki Pazar günü muhteşem taraftarımızın desteği ile şampiyon olup Bölgesel Amatör Lig yarışı içerisinde güçlü bir şekilde hazırlıklarımızı yapıp yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini
kullandı.

PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

HABER: GÖKHAN TANER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus