19 Ekim 2012 10:52

Akçakocaspor'a stat müjdesi


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Akçakocaspor Kulüp Başkanı Yiğit Önder Yılmaz görüşerek stadın ihalesinin bittiğini ve an kısa zamanda stadın suni çim ile döşenmesine başlanacağını söyledi.
Akçakocaspor Kulüp Başkanı Yiğit Önder Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Zeminin yenilenmesi için yapılan ihalede şükürler olsun son aşamaya gelindi. İl müdürümüz Ömer Faruk Bey ile yaptığım görüşmede, ihalenin sonuçlandığını ihaleyi kazanan firma ile sözleşmenin bu hafta imzalanacağını ve stadımızın yapımına önümüzdeki hafta başlanabileceğinin bilgisini aldım. İhale şartnamesin de teslim süresinin 60 gün olduğu belirtiliyor, ihaleyi alan firma ile görüşüp bu zamanı mümkün olduğunca kısaltamalarını rica edeceğiz. Bizim için her hafta çok önemli. O nedenle stadımızın en kısa sürede bitmesi için çalışmalara umarım en kısa sürede başlanır.”

Kütahyaspor maçı hazırlıkları tamamlandı

Akçakocaspor, BAL'ın 4. haftasında Kaynaşlı Sahası'nda Kütahyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Başklan Yiğit Önder Yılmaz, "Geride bıraktığımız 3 haftayı Akçakocaspor'un lige alışma dönemi olarak da değerlendirebiliriz. Bu dönemde iniş çıkışlar olabileceğini tahmin edebiliyorduk önemli olan bu iniş çıkışları en az kayıpla atlatabilmek. Uzun lig maratonunda hedeflenen, maratonun sonunda zirvede olmak, o nedenle Akçakocaspor olarak hedefimizde hiç bir sapma olmadan bu haftaki Kütahyaspor maçına odaklandık. Pazar günü Kaynaşlı Sahası'nda oynayacağımız mücadelede taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var. Taraftarlarımızın bu mücadele de takımlarına sahip çıkıp, 90 dakika boyunca desteklemeleri çok önemli. Bu nedenle tüm taraftarlarımızı  yanımızda görmek istiyoruz”dedi.


HABER: İBRAHİM TUZCU

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus