26 Aralık 2014 01:19

AKBAL: KÜÇÜKKÖYSPOR’UN GİDİŞATINDAN MUTLU MU?
Süper Amatör Lig ekiplerinden Küçükköyspor son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle zirveyi terk etti. Bu durumu iç sahada maç yapamamaya başlayan yeşil-siyahlıların Yöneticisi Nedim Akbal ise TFF’ye dava açacaklarını söyledi.

"Şimdiye kadar hiçbir takımın karşılaşmadığı bir haksızlık ve tamamen keyfi bir uygulama ile sahalarında maç yapamıyoruz" diye konuşan Akbal, TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nu hukuk kurallarına aykırı davranmak ve keyfi kararlar vermekle itham etti ve "Dünyanın neresinde böyle bir uygulama görülmüş. Bize yazılı bir karar göstersinler. Bu sezon sadece 2 maçımızı iç sahada oynadık. Yemen Ekşioğlu, Küçükköyspor’un başarısız olmasını istiyor ve bu yüzden bizi her hafta başka sahalara gönderiyor. Kendisine sormak istiyorum, Küçükköyspor’un başarızlığından memnun mu?" diye konuştu.


"TFF’yi dava edeceğiz"
Bu hafta Yahya Kemalspor ile Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadında karşılaşacak olan yeşil-siyahlıların Yöneticisi TFF’yi dava edeceklerini de sözlerine ekledi.

Seyyah oldular
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligin kapısından dönen Küçükköyspor, bu sezon Ataşehir Çamolukspor ve Öz Alibeyköyspor ile sahasında oynadı. Bu maçların ardından bir daha Küçükköy'de oynayamayan yeşil-siyahlı ekip, Çamlıcaspor ile Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Stadında oynadığı maçtan sonra ceza aldı ve evine hasret kaldı. Bu süreçte Küçükköyspor evinde oynaması gereken Öz Trabzonlular maçını Kartal Bulvar’da, Alemdağ maçını Sarıyer Çayırbaşı’nda oynadı. Yahya Kemal maçı sonrasında gelişen bazı olaylar nedeniyle maçları TFF tarafından durdurulan ancak ceza almayan ve bir süre sonra yeniden müsabakalara devam eden Küçükköyspor, İstanbul Kastamonu iç saha maçını Avcılar Belediyesi Firuzköy’de, Gümüşsuyu maçını Sultanbeyli 75.Yıl Stadında, Feriköy maçını yine Sarıyer Çayırbaşı’nda, Çamlıca maçını yeniden Sarıyer Çayırbaşı’nda oynadı ve bu hafta oynaması gereken Yahya Kemalspor maçı da artık alışmaya başladıkları Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadına verildi.

HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus