17 Şubat 2009 02:12

Abide-i Hürriyet 'Ferah'ladı


ABİDE-İ HÜRRİYETSPOR: 3 FERAHEVLERSPOR: 2

İstanbul 2. Amatör Küme 5. Grup'ta iki iddialı ekibin kıran kırana mücadelesinde Abide-i Hürriyetspor, Ferahevlerspor'u 3-2 mağlup etti.

İlk dakikalarda Ferahevler daha atak, Abide-i Hürriyet temkinliydi. Fatih, Emre ve Ercan Yeşil-Beyazlılar adına fırsatlardan yararlanamadı. Abide-i Hürriyet ise önce İsmail'le bir pozisyon yakaladı, 40'tayse Ali Kemal'in güzel frikik golüyle devreyi önde tamamladı.

İkinci devre aynı şekilde kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Henüz devrenin başında yaşanan bir karambolde Tolga topu ağlarla buluşturdu ve maç 2-0 oldu. Ancak Sarıyer temsilcisi Ferahevler oyundan kopmadı. Bir duran topta, arka direğe yapılan ortada kalecinin elinden kaçırmış olduğu topu Sedat filelere gönderdi. 10 dakika sonra Ercan skoru eşitledi.

Bu dakikadan sonra, Abide-i Hürriyetspor Cem hocanın yaptığı değişikliklerle oyuna son noktayı koydu. Oyuna yeni giren Eray'ın mükkemmel vuruşu direkte patladı dönen topu iyi takip eden henüz 15 yaşındaki İbrahim'in vuruşu ağlarla buluştu ve skor belli oldu: 3-2.
Abide-i Hürriyetspor böylece 2'de 2 yaptı.
Abidei-Hürriyetspor: Umut, Tolga, Kaan, Efkan, Murat, Cihan, Akif, Mehmet Pat, Mehmet Güney, Ali Kemal, İsmail
Ferahevlerspor: Emre, Bilal, Sedat, Metin, Oğuz, İbrahim, Gökhan, Fatih, Emre Kalay, Ercan, Serkan

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus