08 Ocak 2018 12:37

7 takım daha SAL Klasman gruplarında

Hafta sonu oynanan maçların ardından İstanbul Süper Amatör klasman grupları bileti alan ekip sayısı 10'a yükseldi.


İstanbul Süper Amatör Ligde normal sezonun bitimine 2 hafta kala İstanbul Mesudiyespor,Bayrampaşa Tunaspor ve İFA Spor'dan sonra Süper Amatör Lig Klasman Grubuna kalan 7 takım daha bu hafta sonu oynanan maçlardan sonra belli oldu.

1. Grup'ta İstanbul Bafraspor klasman grubunu kovalayan Albayrakspor'u deplasmanda 2-0 yenerek klasman grubu biletini cebine koydu.

2.Grup'ta mücadele eden 1877 Alemdağspor deplasmanda Zeytinburnu 1957'yi 2-0 yenerek klasman grubu bileti alan diğer bir ekip oldu.

3. Grup'ta haftaya rahat bir şekilde lider olarak giren Beşyüzevlerspor sahasında takipçisi Beyoğlu Yeniçarşıspor'u 2-0 yenerek klasman grubu biletini cebine koydu.

4. Grup'ta haftaya lider konumda giren Büyükçekmece Belediyespor sahasında Nişantaşı FK'yi 2-0 yenerek klasman grubuna yükseldi.

Yine 4. Grup'ta haftaya 2.sırada giren Küçükyalı Yelkenspor haftayı bay geçirmesine rağmen 3.sıradaki Nişantaşı FK haftayı puansız kapatınca klasman grubu bileti alan bir başka ekip oldu.

7. Grup'ta haftaya lider olarak giren Vefaspor deplasmanda Hasköyspor'u 3-1 yenerek klasman grubu biletini cebine koydu.

9. Grup'ta haftaya 2.sırada başlayan Araphanspor sahasında Bayrampaşa Altıntepsispor'u 2-0 yenip 3.sıradaki Bakırköyspor sahasında Zara Ekinlispor'a 3-0 yenilince klasman grubu biletini cebine koyan bir başka ekip oldu.

Süper Amatör Lig'de klasman grubuna yükselecek son 8 takım kalan 2 haftada oynanacak maçlardan sonra belli olacak.

Muhabir: Ümit Yılmaz

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus