06 Aralık 2008 02:37

6 Aralık Cumartesi Sonuçları


Süper Amatör

2. Grup
Mimarsinan Bld - Okspor: 2-0
Cankurtaran - Beşyüzevler: 0-1
Ortaköy - Avcılar Bld: 0-2
Kocasinan - Anadolu Hisarı: 1-2
Vefa - Dudullu: 6-1
İncirli - Bağlarbaşı (Perşembe günü oynanacak)

4. Grup
Büyükçekmece - Nurtepe: 2-2
Sultançiftliği - İFA: 1-0
Gülsuyu - Galata: 3-3
Feriköy - Yenibosna: 1-1
Kaynarca - Dikilitaş: 0-0
Bayrampaşa Tuna - Çekmeköy: 1-1

6. Grup
Bakırköy - Samandıraspor: 0-0
Albayrak - Küçükçekmece: 5-2
Çengelköy - Fikirtepe Dumlupınar: 1-1
Kağıthane Güllüoğlu - Erokspor: 3-0
İstinye - Paşabahçe: 1-3
Güzelce - Dolayoba: 3-0 h

1. Amatör
Muratpaşa - Özalibeyköy: 3-1
Şirinevler - Ayazağa Esen: 0-2
Rumeli İY - Göktürk: 0-2 (ayrıntı gelecek)
İMES - Çiğdemspor: 6-0
Orhantepe - Kartalgücü: 1-5
Rami - Çeliktepe Ümit: 4-0
Çamoluk - Çakmak: 0-1
THY - Güney Yıldızı: 9-2
K. Yeşilovaspor - Yahya Kemal İY: 3-1
Yeniyolspor - Sakarya İMÇ: 3-2
Balat Yeşilovaspor - Spor Net: 3-4

B Genç
Ataköy Çobançeşme - Ceylan: 5-0 (Çobançeşme şampiyon)
Hasköy - Çeliktepe: 2-0
Yedikule - Bahçelievler: 1-5
Sütlüce - Okyanus Koleji: 3-0
Bağcılar - Piyalepaşa: 8-0
Çıksalın - KK Mevlana: 1-4

Süper Genç
Eyüpspor - Beşiktaş: 1-0

U14
Kağıthane Güllüoğlu-Sefaköy Kartal: 2-0

SAKARYA

KaraaptilerAkınspor-Karasuspor : 1-1
Harmanlıkspor-GarajlarTaçspor : 0-1
AsAkyazıspor-Şekerspor : 2-1
Serdivanspor-GeyveBayatspor : 3-0
Hacımercanspor-TEKspor : 1-1
Yıldırımspor-Demirspor :1-1
Hendekspor-SapancaGençlikspor : 1-0
Eğitimspor-Kuruderespor : Kuruderesporçıkmadı
HendekGündoğdu-H.Tankspor : 5-1
YeşilyurtBelde-Küçücek Belde : 3-0
Hacıkışla-ArifiyeDoğanspor : 2-0
Kocaalispor-YeniAlandüzüspor : 2-3
HanlıBelde-Aşağı Kirazcaspor : 7-1
Karapürçek-Sinanoğluspor : 3-1
Pamukovaspor-Yazlıkspor : 9-2
Altınderespor-KöyHizmetleri : 5-0
Hasanbeyspor-Ferizlispor : 0-6
KarasuAziziye-Dağdibi Barbaros : 3-2
Söğütlüspor-Kazımpaşaspor : 5-3
Karaçamspor-BekirpaşaBelde : 1-3
GüneşlerBelde-Yağcılarspor : İpt.
(GüneşlerB.3-0 önde iken 65nci dakikada Yağcılar hakeme saldırdı maç tatil)
Akçayspor-Kozlukspor : 4-0
Kazımiyespor-Kuzulukspor : 1-3
Kışlaçayspor-HendekDereköy : 3-2
Erenlerspor-HendekBoğazspor : Ertelendi hakem 35 dakika bekledi emniyet gelmedi
Geyvespor-KarasuGüven : 3-1
Mekecespor-Kırkpınarspor : 2-4
Taşkısığıspor-Taşburunspor : 4-1


Katkıda bulunanlar: Öner Yığrık, Yılmaz Aktepe, Tamer Canbaz, Erol Eftekin, Zafer Emek, Erhan Harput, Barbaros Akkoyunlu
Sakarya sonuçları: Sinan Kolcu/www.spor54.com

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus