17 Ocak 2017 11:07

32 yaşında profesyonel oldu

Plaj ve Futsal Milli takımlarının kalesini de koruyan 32 yaşındaki tecrübeli eldiven, kariyerinin en önemli transferini yaptı.


İstanbul Süper Amatör Küme ekiplerinden Bakırköyspor forması giyen tecrübeli kaleci Mehmet Aşlamacı, son dönemde yükselen başarı grafiğini, önemli bir transfer yaparak taçlandırdı.

Plaj ve Futsal Milli Takımı kalelerini de koruyan 32 yaşındaki, TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Beylerbeyi ile anlaştı.

Futbola Kırmızı Yeşillilerin alt yapısında başlayan Mehmet, 2004 yılında ayrıldığı kulübüne profesyonel olarak geri döndü. 

'ÜZERİMDE EMEĞİ OLANLARA TEŞEKKÜR EDERİM'
Bu sezon formasını giydiği Bakırköyspor’un kalesini birçok önemli karşılaşmada başarıyla koruyan tecrübeli eldiven, çocukluk hayalinin gerçekleştiğini belirterek, “Öncelikle üzerimde emeği olan ve bana her zaman güvenen değerli insan Atilla Mustafa Özalp hocama, bana gösterdiği ilgi alakadan dolayı Bakırköyspor  Başkanı Naci Ekşi 'ye, transferimde kolaylık sağlayan bana yardımcı olan Bakırköyspor  Genel Kaptanı Mustafa Arabacıbaşı ağabeyime, tüm Bakırköyspor camiasına, transferimde önemli rol oynayan Beylerbeyi Spor Kulübü kaleci antrenörü Alkan Birlik hocama teşekkür ederim. Bakırköyspor’a ve takım arkadaşlarıma kalan tüm maçlarda başarılar dilerim. İnşallah Bakırköyspor eski özlenen günlerine dönecek, hak ettiği üst liglere gelecektir” ifadelerini kullandı.

HABER-FOTOĞRAF: GÖKHAN TANER

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus