19 Aralık 2016 10:46

3. Lige Terfi Maçları (2009-2010)


VAN GRUBU
A
13:00-Doğubeyazıt Belediye-Kağızman 3-0 (Van Atatürk Stadı)
13:00-Özgüzeldere-Yüksekovaspor AŞ 2-1 (Van Gençlik Stadı)
B
15:00-Muş Şeker-Iğdır Karaçomak 1-0 (Van Atatürk Stadı)
15:00-Şırnak Şenoba-Bingöl Özel İdare 5-0 (Van Gençlik Stadı)
Yarı Final (Cuma)
13:00-Doğubeyazıt Bld-Bitlis Özgüzeldere 3-3 (8-9 penaltılarla) (Van Gençlik Stadı)
15:00-Muş Şeker-Şırnak Şenoba(Van Atatürk Stadı) 1-1 (5-3 penaltılarla)
Final (Pazar)
14:00  Muş Şeker-Bitlis Özgüzeldere (Van Atatürk Stadı) 2-0

MANİSA GRUBU
A
16.00 Bodrum Turgutreis Bld-Çine Madran (19 Mayıs) 1-0
16.00 Ayazağaspor-Osmanelispor (Turgutlu) 2-0
B
16.00 Kemalpaşa Bld Ulucak-Sultanbeyli Bld (Olimpiyat) 2-0
Kuşadası (bay)
Yarı Final (Cuma)
16.00 Ayazağaspor – Turgutresis Bld (Atatürk Olimpiyat) 1-0
16.00 Kemalpaşa Bld Ulucak – Kuşadası (Turgutlu) 2-1
Final (Pazar)
17.00 Ayazağaspor – Kemalpaşa Bld Ulucak (19 Mayıs) 1-1 (5-4 pen)

DÜZCE GRUBU

15:30 Yeniköy-Kırklareli (Şehir Stadı) 1-4
15:30 Ayşekadın-Serdivan (Cumayeri Stadı) 1-3

15:30 Yalova Çiftlikköy-Edremit (Kaynaşlı Stadı) 0-3
Beylikdüzü (bay)
Yarı final (Cuma)
15.30 Serdivanspor-Kırklarelispor (Cumayeri) 0-0 (4-5 pen)
15.30 Beylikdüzüspor-Edremit Bld (18 Temmuz) 0-0 (1-0 uzatmada)
Final (Pazar)
16.00 Kırklarelispor-Beylikdüzüspor (18 Temmuz) 1-1 (3-1 uz)

ESKİŞEHİR GRUBU
A
13:30 Hereke Yıldız-Küçükçekmece (Abdurrahman Temel) 0-1
16:30 Tekirdağspor-Kırklareli Sanayi (Abdurrahman Temel)

15:00 İstanbul Hürriyetgücü- Düzce Kaynaşlı (Necdet Yıldırım) 4-1
Kocaeli Çenesuyu Plajyolu (bay)
Yarı final (Cuma)
Küçükçekmecespor – Kırklareli Sanayispor (A. Temel) 3-0
Hürriyetgücü – Çenesuyu Plajyolu (N. Yıldırım) 0-1
Final (Pazar)
14.00 Küçükçekmecespor-Çenesuyu Plajyoluspor 0-2

KÜTAHYA GRUBU
A
13.00 Çanakkale Mahmudiye-Dikilitaş (Dumlupınar) 0-1
16.00 İzmir Gaziemier-Denizli Bereketli Sağlık (Dumlupınar) 4-1
B
16.00 Feriköy-Denizli Konak Bld (Tavşanlı Ada) 0-2
İzmir Çiğli bay
Yarı final (cuma)
13.00 Dikilitaşspor – Yeni Gaziemir Gençlik (Dumlupınar) 0-2
16.00 Denizli Konak Bld – Çiğli Bld (Dumlupınar) 1-3
Final (Pazar)
15.00 Yeni Gaziemir Gençlik – Çiğli Bld 1-1 (2-4 pen)

TRABZON GRUBU

13:00 Samsun İlkadım Belediye-Erbaa (Yomra) 1-0
13:00 Rize Kalkandere-Fatsa Belediye (Merkez Ahmet Suat Özyazıcı) 0-2

13:00 Amasya Üniversitesi-Boyabat Çeltikspor (Vakfıkebir) 2-1
Çorum Belediyespor bay
Yarı final (cuma)
13.00 İlkaadım Bld – Fatsa Bld (Vakfıkebir) 0-2
13.00 Amasya Ünv – Çorum Bld (A. Suat Özyazıcı) 2-2 (3-2 uz)
Final (Pazar)
13.00 Fatsa Bld – Amasya Ünv (A. Suat Özyazıcı) 1-1 (3-2 uz)

DİYARBAKIR GRUBU
A
10.30 Batman Binatlı-Adıyaman Bld (Vali Cemil Serhatlı) 2-3
13.00 Mardin Kızıltepe-Tunceli Dersim 2-2 (2-3 uz)
B
10.30 Siirt GB-Malatya İl Özel İdare (Şılde Sentetik) 0-1
13.00 Şanlıurfa TİGEM – Van Başkale (Şılde Sentetik) 0-2
Yarı final (Cuma)
11.00 Adıyaman Bld – Dersimspor (Şılde) 0-0 (3-2 pen)
13.30 Malatya Özel İdare – Başkalespor (Şılde) 0-1
Final (Pazar)
11.00 Adıyaman Bld – Başkalespor (Şılde) 0-0 (5-4 pen)

ANTALYA GRUBU
A
18:00 Emirdağ Bld-Sincan Bld (Antalya Atatürk) 1-0
20:00 Bucak Bld-Isparta Sav (Antalya Atatürk) 0-0 (3-4 pen)
B
15:00 Pursaklar Bld-Odunpazarı Bld (Antalya Atatürk Stadı) 0-0 (3-4 pen)
Kırıkkale Yahşihan (bay)
Yarı final (Cuma)
17.00 Emirdağ Bld- Isparta Sav (Antalya Atatürk) 4-0
19.00 Odunpazarı Bld – Kırıkkale Yahşihan (Antalya Atatürk) 0-0 (1-0 uzatmada)
Final (Pazar)
17.00 Emirdağ Bld – Odunpazarı Bld (Antalya Atatürk) 1-1 (2-4 pen)

ADANA GRUBU

14.00 Kayseri Şeker-Medaş TEK Meram (K.K.Kardeşler Stadı) 1-0
16.00 Akdeniz Belediye-Nevşehir Nar (K.K. Kardeşler Stadı) 1-1 (2-1 uz)

16.00 Mersin Toroslar Belediye-Kırşehir Fatih (M.Gülergin Stadı) 4-0
Aksaray Karadeniz-tur atladı
Yarı final (cuma)
14.00 Kayseri Şeker – Akdeniz Bld (Kayhan Kay ve Kardeşleri) 2-0
16.00 Toroslar Bld – Aksaray Karadeniz (Kayhan Kay ve Kardeşleri) 3-1
Final (Pazar)
16.00 Kayseri Şekerspor – Toroslar Bld (5 Ocak) 0-0 (5-4 pen)

BURSA GRUBU
A
16.00 Ümraniyespor – Uşak Özel İdare (Ali Durmaz) 2-0 
16.00 Salihli Bld – Kütahya Gaybiefendispor (Gemlik) 2-0
B
16.00 Sancaktepe Gençlik – Manisa Donatımspor (Mudanya) 2-0 
16.00 Kütahya Şekerspor – Bigaspor 1-1 (3-1 uzatmada)
Yarı Final (Pazar)
16.30 Ümraniyespor – Salihli Bld (Gemlik) 0-1
16.30 Sancaktepe Gençlik – Kütahya Şekerspor (İnegöl) 1-0
Final (Salı)
16.30 Salihli Bld- Sancaktepe Gençlik (Kestel Üst Saha) 0-4

AFYONKARAHİSAR GRUBU
A
Aydın Belediyespor-Foça Bld: 0-2
Kütahyaspor-Denizli Yeşilköyspor: 0-1
B
Ödemiş Bld-Manisa Kulaspor: 4-0
Yeni Milasspor-Uşak Bld: 0-1
Yarı Final
17.00 Yeşilköy-Foça Bld (1 No’lu Stat) 1-2
17.00 Ödemiş Bld-Uşak Bld (2 No’lu Stat) 2-3
Final
16.30 Foça Bld – Uşak Bld (Atatütk Stadı) 1-1 (7-8 penaltılarla)

KOCAELİ GRUBU
A
Karagümrük-Keşanspor: 2-0
Bursa Zaferspor-Velimeşe Bld: 1-0
B
Bursa Merinos-Altınova Bld: 1-0
Ramispor-Düzce Beyköy Bld: 1-1 (3-4 pen)
Yarı Final
16.00 Karagümrük-Zaferspor (Gebze) 0-1
16.00 Bursa Merinos-Beyköy Bld (Gölcük) 2-0
Final
17.00 Bursa Zaferspor-Bursa Merinos (İsmetpaşa) 0-2

ANKARA GRUBU
A
Anamur Bld-Sandıklı Bld: 3-1
Çumra Bld-Demre Bld: 2-2 (3-5 pen)
B
Sarayönü Bld-Sorgun Bld: 4-2
Niğde Bld-Çankırı Köy Hizmetleri: 9-0
Yarı Final
13.30 Demre Bld-Anamur Bld (Hasan Doğan) 1-2
16.00 Sarayönü Bld-Niğde Bld (Hasan Doğan) 1-1 (4-5 pen)
Final
13.30 Anamur Bld – Niğde Bld (Hasan Doğan) 5-1

İSTANBUL GRUBU
A
Bursa Kestel-Ayvalıkgücü: 2-2 (3-4 uz)
Kocaeli Derince Bld-Adapazarı: 2-1
B
Bursa Yenişehir-Kocaeli Kağıt: 3-0
Balıkesir Yeni Sanayi-Hendek Gündoğdu: 2-2 (6-7 pen)
Yarı Final
16.00 Derince Bld-Ayvalıkgücü (Sancaktepe) 0-1 
16.00 Yenişehir Bld-Hendek Gündoğdu (Başıbüyük) 1-1 (6-5 pen)
Final
16.00 Ayvalıkgücü -Yenişehir Bld (Beylerbeyi 75. Yıl) 6-1

ÇORUM GRUBU
A
Samsun Çarşambaspor-Bolu Geredespor: 0-1
Kastamonu Üniversitesi-Bartınspor: 0-3
B
Samsun Tekkeköy-Zonguldakspor: 0-3
Karabük Ormanspor-Trabzon Çukurçayır: 0-3
Yarı Final
13.00 Geredespor-Bartınspor (1 No’lu Sentetik) 1-1 (1-2 uzatmada)
16.00 Zonguldak-Çukurçayır (1 No’lu Sentetik) 0-1
Final
16.00 Bartınspor – Trabzon Çukurçayır (1 No’lu Sentetik) 0-1

MALATYA GRUBU
A
Yeni İskenderunspor-Birecik Bld: 2-2 (3-2 uz)
Diyarbakır Erganispor-Elazığ Bld: 0-2
B
Şehitkamil Bld-Kilis Bld: 2-1
Kahramanmaraş Bld-Çukurova Üniversitesi: 2-1
Yarı Final
13.30 Şehitkamil Bld-K.Maraş Bld (Y.Tepe) 0-3 
16.00 Yeni İskenderun-Elazığ Bld (Y. Tepe) 1-0
Final
15.00 Yeni İskenderun-Kahramanmaraş Bld (Y. Tepe) 2-2 (3-2 uzatmada)

MERSİN GRUBU
A
Eskişehir Demirspor-Ankara Adliyespor: 1-0
Karaman Akın Gençlik-Antalya Kadriye Bld: 0-2
B
Antalya Kepez Bld-Isparta İl Özel İdare: 4-1
Kayseri Yolspor-Ankara Akyurt Bld: 1-2
Yarı Final
14.00 Eskişehir Demir-Kadriye Bld (K. Aydın) 1-0
16.30 Akyurt Bld-Kepez Bld (Güney Kent) 0-0 (3-4 pen)

Final16.00 Eskişehir Demir-Kepez Bld (Koray Aydın) 0-1

ŞANLIURFA GRUBU
A
Malatya Demir-Diyarbakır İl Özel İdare: 0-1
Adana Gençlerbirliği-Gaziantep KH: 6-1
B
Osmaniye Önder-Elbistanspor 2-1
Kozan Bld-Erzin Bld: 2-1
Yarı Final
15.30 Diyarbakır İÖ Ay-Adana Gençlerbirliği (Yenice 1)  2-1
15.30 Kozan Bld-Osmaniye Önder (Yenice 2) 3-1
Final
15.30 Diyarbakır İl Özel İdare-Kozan Bld (11 Nisan) 2-2 (7-8 penaltılarla)

RİZE GRUBU
A
Espiyespor-Ardahan 23 Şubat: 5-0
Erzincanspor-Bayburt KH: 5-1
B
Sivas 4 Eylül-Gümüşhane Torul: 10-0
Erzurum BB-Artvin Arhavi: 2-1
Yarı Final
13.00 Espiyespor-Erzincanspor (E. Orhan) 0-1
15.30 Sivas 4 Eylül-Erzurum BB (E. Orhan) 2-0
Final
14.00 Erzincanspor-Sivas 4 Eylül (Atatürk Stadı) 0-1

SAMSUN GRUBU
A
Giresun Ballıca-Trabzon Yomra: 0-2
Sivas İl Özel İdare-Ünye Bld: 3-1
B
Rize İyidere-Kilimli Bld: 0-2
Beşikdüzüspor (bay)
Yarı Final (Bugün)
13.30 Yomraspor-Sivas İl Özel İdare (Suni Çim) 5-1
16.30 Kilimli Bld-Beşikdüzü (Suni Çim) 1-1 (5-3 pen)
Final
15.00 Yomraspor-Kilimli Bld (19 Mayıs) 5-2

İKİNCİ KADEME MAÇLARI

İSTANBUL GRUBU
16.30 Bursa Merinosspor – Kırklarelispor (Maltepe Hasan Bolat) 1-3
16.30 Çenesuyu Plajyoluspor – Ayvalıkgücü (Beylerbeyi) 3-1

Final (Pazar)
16.30 Kırklarelispor- Çenesuyu Plajyoluspor (Beylerbeyi)  0-0 (4-3 penaltılarla)

BALIKESİR GRUBU
15.00 Sancaktepe Gençlik – Çiğli Belediyespor (Atatürk) 0-0 (4-3 penaltılarla)
18.00 Ayazağaspor – Uşak Belediyespor (Atatürk) 1-0 (uzatmalarda)
17.00 Sancaktepe Gençlik -Ayazağaspor (Atatürk) 1-0

ANKARA GRUBU
14.30 Yomraspor – Fatsa Belediyespor (Hasan Doğan) 0-0 (4-2 penaltılarla)
17.30 Çukurçayır Belde – Sivas 4 Eylül Belediyespor (Hasan Doğan) 0-1
15.00 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Yomraspor (Hasan Doğan Stadı) 2-1

KONYA GRUBU
14.00 Kepez Belediyespor – Kayseri Şekerspor (Merkez 2 No’lu) 0-0 (5-4 penaltılarla)
16.30 Odunpazarı Belediyespor – Anamur Belediyespor (Merkez 2 No’lu) 0-2
16.00 Kepez Belediyespor-Anamur Belediyespor(Selçuklu Belediye Stadı) 1-1 (6-5 penaltılarla)

KAYSERİ GRUBU
15.00 Kozan Belediyespor – Adıyaman Belediye(Sümer 1 Nolu Saha) 3-1
17.00 Yeni İskenderun-Muş Şeker (Sümer 2 Nolu Saha) 2-0
16:00 Kozan Belediyespor – Yeni İskenderun(Kadir Has Yan Saha) 1-2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus