19 Aralık 2016 10:46

3. Lige Terfi Maçları (2007-2008)


İLK KADEME MAÇLARI

1. BÖLGE

KOCAELİ GRUBU (23-27 NİSAN)

Çorlu Sanayispor – Karacabeyspor 1-0

Tuzlaspor – Altınova Bld 0-0 (4-1 pen)

Mudanya Burgazspor – Büyükçekmecespor 3-2

Ayşekadın GB – Babaeskispor 2-1

Tuzlaspor – Çorlu Sanayispor 2-0

Mudanya Burgazspor – Ayşekadın GB 3-0

Tuzlaspor – Maudanya Burgazspor 3-1

BURSA GRUBU (23-27 NİSAN)

Hereke Yıldızspor – Çınarcık Bld 1-0

Ümraniyespor – Hendekspor 2-0

Karasuspor – Derince Bld 1-0

Küçükpazarspor – Kırklarelispor 5-1

Ümraniyespor – Hereke Yıldızspor 3-1

Küçükpazarspor – Karasuspor 3-1

Ümraniyespor – Küçükpazarspor 2-1

YALOVA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Hadımköyspor – Serdivanspor 4-0

Erdek Bld – İnegöl Kafkasspor 4-2

Bandırmaspor – Sakarya Şekerspor 1-0

Gürpınarspor – Alikahya Bld 1-0

Hadımköyspor – Erdek Bld 1-0

Bandırmaspor – Gürpınarspor 1-0

Bandırmaspor – Hadımköyspor 3-1

İSTANBUL GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Suadiye Bld – Edirnespor 5-0

Ayvalıkgücü – İnegöl Kurtuluşspor 3-1

Zaferspor – Zeytinli Bld 4-1

Köseköy Bld – Çerkezköy Bld 3-2

Suadiye Bld – Ayvalıkgücü 3-1

Zaferspor – Köseköy Bld 5-3 pen

Suadiye Bld – Bursa Zaferspor 2-0

2. BÖLGE

BALIKESİR GRUBU (23-27 NİSAN)

Sökespor – Bayrampaşaspor 1-1 (4-3 pen)

Alaşehir Bld – Çanakkale Özel İdare 1-0

Uşak Bld – Kütahya Şekerspor 1-0

Ayazağaspor – Salihli Bld 0-0 (6-5 pen)

Ayazağaspor – Uşak Bld 1-1 (5-4 pen)

Sökespor – Alaşehir Bld 5-1

Ayazağaspor – Sökespor 0-0 (3-0 pen)

ESKİŞEHİR GRUBU (23-27 NİSAN)

Silivrispor – Somaspor 3-0

Yeni Menemen Bld – Muğla Ören Bld 2-0

Ödemiş Bld – Bozüyük Vitra 2-0

Bakırköyspor – Manisa Bld 2-1

Yeni Menemen Bld – Bakırköyspor 2-2 (5-4 pen)

Silivrispor – Ödemiş Bld 0-0 (4-1 pen)

Yeni Menemen Bld – Silivrispor 0-0 (1-0 uz)

KÜTAHYA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Beylikdüzüspor – Bigaspor 3-1

Çiğli Bld – Uşak Selvioğluspor 1-0

Urla Gençlik – Denizli İrem Tekstil 9-2

Vefaspor – Denizli Servergazi Bld 2-0

Beylikdüzüspor – Urla Gençlik 2-1

Vefaspor – Çiğli Bld 1-1 (2-2 uz) (3-2 pen)

Beylikdüzüspor – Vefaspor 0-0 (1-0 uz)

MANİSA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Ulucak Bld – Dalyan Bld 1-0

Çine Madranspor – Azotspor 7-1

Denizli Konakspor – Kuşadasıspor 1-0

Göztepe – Gaybiefendispor 6-0

Göztepe – Denizli Konakspor 4-1

Ulucak Bld – Çine Madranspor 6-1

Göztepe – Ulucak Bld 3-0

3. BÖLGE

SAMSUN GRUBU (23-27 NİSAN)

Zonguldak Bld – Perşembespor 6-0

Yalıspor – Rize KH 3-0

Beşikdüzüspor – Erbaa Güreş İhtisas 7-2

DM Dilaverspor – Görelespor 1-0

Zonguldak Bld – Beşikdüzüspor 0-0 (5-3 pen)

Yalıspor – DM Dilaverspor 0-0 (16-15 pen)

Zonguldak Bld – Yalıspor 0-0 (4-3 pen)

TOKAT GRUBU (23-27 NİSAN)

Safranbolu Bld – Ordu İl Özel İdare 1-1 (4-3 pen)

Çaykurspor – Sivas Bld 2-1

Kurucaşilespor – Amasya İl Özel İdare 2-0

Beyköy Bld – Yomraspor 1-0

Beyköy Bld – Kurucaşilespor 1-0

Çaykurspor – Safranbolu Bld 3-0

Çaykurspor – Beyköy Bld 2-0

ANKARA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Sivas İl Özel İdare – İneboluspor 1-0

Düzcespor – Ereğli Bld 1-1 (2-2 uz) (11-10 pen)

Ayancıkspor – Yeniçağaspor 2-0

Atakum Bld – Çorum KH 2-0

Atakum Bld – Ayancıkspor 1-1 (5-3 pen)

Düzcespor – Sivas İl Özel İdare 2-1

Düzcespor – Atakum Bld 0-0 (4-3 pen)

RİZE GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Erzincan Bld – Posofspor 4-0

Çarşambaspor – Erzurum BB 2-0

Giresun Acarspor – Kösespor 3-0

Bayburt İl Özel İdare – Arhavispor 3-2

Acarspor – Erzincan Bld 3-2

Çarşambaspor – Bayburt İl Özel İdare 4-1

Çarşambaspor – Acarspor 2-1

4. BÖLGE

KONYA GRUBU (23-27 NİSAN)

Pursaklar Bld – Toroslar Bld 1-0

Çubukspor – Burdur Şekerspor 5-0

Manavgat Bld – Isparta KH 3-0

Antalya Yeşilbayır Bld – Yeni Anamurspor 0-0 (2-0 uz)

Çubukspor – Yeşilbayır Bld 4-1

Manavgat Bld – Pursaklar Bld 1-0

Çubukspor – Manavgat Bld 1-0

MERSİN GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Kırıkkale Türk Metal – Kayseri Organize Sanayi 3-1

Jandarmagücü – Nevşehir Narspor 1-0

Keçiören Bld – Aksaray Karadenizspor (Karadeniz çekildi)

Yeni Niğdespor – Sorgun Bld 1-1 (4-3 pen)

Keçiören Bld – Kırıkkale Türk Metal 5-0

Jandarmagücü – Yeni Niğdespor 5-0

Keçiören Bld – Jandarmagücü 1-1 (8-7 pen)

NEVŞEHİR GRUBU (23-27 NİSAN)

Selçuklu Bld – Çerkeş Bld 6-1

Emirdağspor – Karaman Bld 5-0

Eskişehir Demirspor – Karatay Bld 3-0

Konyaaltı Bld – Kırşehir Fatihspor 5-1

Eskişehir Demirspor – Emirdağspor 1-0

Konyaaltı Bld – Selçuklu Bld 2-1

Eskişehir Demirspor – Konyaaltı Bld 3-1

ANTALYA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Odunpazarıspor – Beyşehir Bld 1-0

Eğirdir Bld – Kayseri Yeni DSİ 4-0

Pansu Şekerspor – Afyonkarahisar Demirspor 3-0

Sincan Bld – Mersin MESKİ 5-0

Pansu Şekerspor – Odunpazarıspor 1-0

Eğirdir Bld – Sincan Bld 2-1

Pansu Şekerspor – Eğirdir Bld 1-1 (4-1 pen)

5. BÖLGE

DİYARBAKIR GRUBU (23-27 NİSAN)

Yüksekova Bld – Kurtalanspor 4-2

Ağrı Sanayispor – Silopi 1973 3-0 H (Silopi lisansları unuttu)

Bitlis Yeni Yıldırımspor – Iğdırspor 3-1

Muş Muratspor – Kars Demirspor (Demirspor çekildi)

Yüksekova Bld – Muş Muratspor 7-1

Bitlis Yeni Yıldırımspor – Ağrı Sanayispor 4-2

Yüksekova Bld – Bitlis Yeni Yıldırımspor 3-0

ADANA GRUBU (30 NİSAN-4 MAYIS)

Bağlar Vuralspor – Hekimhan Bld 1-0

Elazığ Bld – Şehitkamil Bld 0-0 (8-7 pen)

Osmaniye Önderspor – Ferhuş Karacasu Bld 1-0

Kırıkhan Bld – Birecik Bld 0-0 (5-4 pen)

Bağlar Vuralspor – Önderspor 1-0

Kırıkhan Bld – Elazığ Bld 1-1 (2-2 uz) (4-2 pen)

Diyarbakır Bağlar Vuralspor – Kırıkhan Bld 2-1

KAHRAMANMARAŞ GRUBU (30 NİSAN – 4 MAYIS)

Payas Bld – Adana Anadolu 19 Mayıs 2-0

Adıyaman Bld – Nizip Bld 2-0

Adana Gençlerbirliği – Elbeylispor 6-0

Siverek Bld – Kızıltepe Eğitimspor 2-0

Siverek Bld – Adana Gençlerbirliği 2-1

Payas Bld – Adıyaman Bld 1-0

Siverek Bld – Payas Bld 1-0

ŞANLIURFA GRUBU (23-27 NİSAN)

Diyarbakır Özel İdare Ayspor – Tunceli Polisgücü 3-1

Kozan Bld – Başkalespor 3-0

Kahramanmaraş Bld – 1932 Malatyagücü 2-1

Yenimahalle Bingölspor – Batman Binatlıspor 2-0

Kozan Bld – Yenimahalle Bingölspor 3-0’ken 80’de tatil

Kahramanmaraş Bld – Diyarbakır Ayspor 2-0’ken 70’de tatil

Kozan Bld – Kahramanmaraş Bld 3-1

İKİNCİ KADEME KARŞILAŞMALARI (15-17 MAYIS)

BOLU GRUBU

Bandırmaspor – Ümraniyespor 2-0

Suadiye Belediyespor – Tuzlaspor 2-1

Bandırmaspor – Suadiye Belediyespor 1-0

ESKİŞEHİR GRUBU

Ayazağaspor – Göztepe 0-0 (1-1 uz) (7-6 pen)

Yeni Menemen Bld – Beylikdüzüspor 2-2 (4-2 uz)

Yeni Menemen Bld – Ayazağaspor 2-0

KAYSERİ GRUBU

Düzcespor – Çarşambaspor 0-0 (1-0 uz)

Çaykurspor – Zonguldak Bld 1-1 (4-1 uz)

Düzcespor – Çaykurspor 3-2

SAMSUN GRUBU

Çubukspor – Eskişehir Demirspor 2-1

Keçiören Bld – Pansu Şekerspor 2-2 (3-2 uz)

Keçiören Bld – Çubukspor 2-2 (7-3 uz)

ANKARA GRUBU

Yüksekova Bld – Siverek Bld 2-2 (4-2 uz)

Bağlar Vuralspor – Kozan Bld 3-1

Bağlar Vuralspor – Yüksekova Bld 5-1

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus